BRAVO İZSAT!
İZSAT BUNU BAŞARDI
2010 Yılında İzmir’de tamamen sporcu velilerinin dayanışmasıyla kurulan İZSAT (İzmir Satranç Dostları Spor KulübüDerneği) sonunda güzel bir meyve vermiş.
Çok güzel ve yerinde bir örnek!
Emeği geçen tüm velilerimizi ve dernek yönetim kurulunu kutlar, başarılı çalışmalarının gönüllerince devamını dilerim.

Not:

TSF ’nun bu anlamda hem yeni kurulacak olan , hem de öncesinden kurulmuş özel ya da resmi, satranç emekçisi merkez ,kulüp, dernek gibi tüm oluşumlara imkanları ölçüsünde destek olmasını, onları teşvik etmesini ve bu konuda yapılması gereken tüm yasal düzenlemeler için harekete geçmesi gereğinin altını bir kez daha çizerek belirtmek isterim.
- MATRANÇ -
Ara
Acizane, son bir kaç zamandır geçen tartışmalarda ve öncesinde önerdiğim modelin güzel bir örneği. Ciddi bir satranç geleneği olan İzmir'den olması da ayrıca anlamlı.

Derneklerin ve özel kurumların önünün açılması, TSF'nin bu konuda denetim ve ar-ge olarak destekleyici olması gereklidir.

Umarım İZSAT kalıcı olur, çok iyi yerlere gider ve büyük sporcular için kalıcı bir yuva olur.
Ara
Sayın Taşan ve Sayın Mojo Jojo;

Güzel ve içten temennileriniz için kendim, dernek yönetimi ve üyeleri adına teşekkür ediyorum.
Bu motive edici yazılarınız bizleri biraz daha umutlandırıyor.

Sizleri de etkinliklerimizde görmeyi ümit ediyoruz.

Teşekkürler,

Sizin gibi düşünen insanların satranç ortamında olması da onca yaşanan olumsuzluklara rağmen umut verici.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi