Kınama
VELİBABA üslubu

Fikirlerini iletme adı altında bol ünlemli cümleler (ünlem sayısını üşenmeden sayıp, bu forumun istatistiksel veri arşivine kaydetmek lazım), "benim düşüncem" aymazlığı altında şıklara indirgenmiş hakaretler, mangalda kül bırakmayan ifadelerin arkasından "hadi yapalım" dendiğindeki çark etmeler, fikirlerini açıkladığı için edindiği doğal sorumluluğu, karşı tarafı suçlayıcı ifadelerle üstünden atma ikiyüzlülüğü, girdiği camiadaki kişilikleri yeterince bilgi edinmeden, gözlem yapmadan tartıp, okur iradesini dışlayıp, dominat karakter olma egosu ve kompleksi , gerçek kimlikleri, takma isimle tehdit etme kalleşliği, ortak noktalarda buluşmaların değerini elinin tersiyle itip, yapıcılık adı altında ayrımcılık üreten kontra kafa yapısı, ortama verdiği rahatsızlık dile getirildiğinde savurduğu tehditler...
"Üslup benim karakterimdir." demiş bir Alman filozof. Ben VELİBABA'yı uslüp olarak tanıdım. Özellikle bu zamanlarda benzerlerine çok sık rastladığım bir kafa yapısı örneği. Karakter olarak yani gerçek kişilikle bu camiada karşılaşmayı hiç istemeyeceğim biri olduğunu iletme gereği duyuyor, bu forumun bir üyesi olarak kendisini kınıyorum. Dilerim üslubuna çeki düzen verecek iradeye sahip olacak güçtedir de aramızda varolmayı başarır.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi