Kod isimleri ve tüzel kişilikler
Bu konu için evvelce bir defa daha yazmıştım.Tekrarlamak zorundayım.Facebook'u çok fazla kullanmıyorum.Kullanan arkadaşlarımıza ise uyum sağlamağa çalışıyorum.İletişim kurmak isteyenlere her zaman yardımcı olmak isterim.Adını ve soyadını açıklamaktan çekinmeyen birçok kimsenin Facebook'daki arkadaşlık teklifini hemen kabul ediyorum.Buna karşılık tüzel kişilik adına yapılmış teklifleri veya kod isimleri veya grup isimleri ile yapılmış teklifleri yanıtlamıyorum.Bu bakımdan istemeyerek grup adına bana arkadaşlık teklifi yapmış olan kimse varsa kırılmamaları gerekir.Ben birçok konuyu uzun uzun tartışırım.Ama kolay kolay gönül kırmam!Gönül kıranların yaptıklarını da yüzlerce kişiye anlatırım.Bu içini boşaltma da bir çeşid intikam alma sayılabilir.
Çok şükür yerli dinamikler beni tanıyor.Onların hiç gönlünü kırmadım.Özellikle son yıllarda giderek artan bir şekilde yerli dinamiklerin hakkını savunuyorum.Dolayısıyla bütün yerli dinamikler hem sanal ortamda hem gerçek yaşamda arkadaşımdır.Bu güzel arkadaşlığımız yaşamımım sonuna kadar devam edecektir.Facebook sadece sohbet aracıdır.Yine de Facebook sistemini daha çok kullanmak ve bu sistemde benimle iletişim kurmak isteyenler varsa,grup isimleri ile değil kendi isimleri ile hareket etmelerini rica ediyorum.
Ateş Ülker
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi