Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
(12-09-2014, 22:00)Hasan Berk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2014, 21:51)Tutku Dinçer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yukarıdaki sorumu da yeniliyorum, sizin satrançla ilginiz nedir? Sporcu, antrenör, hakem, veli yada başka birşey midir? Bunu sormamın sebebi sizin olaya hangi açıdan baktığınızı anlayıp, o açıdan bakabilmeye çalışmak için. Cevabınızı merakla bekliyorum.

İnanayım mı Smile Sizi defalarca refüte ettikten sonra hayatta inanmam. Smile Neyse haksızlık etmeyeyim. Pek çok yazınızı beğeniyle okudum. O kadar yazı içerisinde kusur olur o kadar.

Peki Hasan Bey, anlaşıldı... Siz böylesine bir olayda işin esasına girmemek için elinizden geleni yapmaya devam edeceksiniz. Bu olayın ucunun uzandığı yere-kişilere "saygınızdan" yanlışa yanlış diyemeyeceksiniz. Zaman kaybetmeye gerek yok.

Şike yapıp, itiraf eden de ortada. Milletvekili yakını olarak, başhakemin Ankara ile görüşmesi sonucu 4. turdan turnuvaya girip, 6. tur sonunda turnuvayı bırakan da ortada. Bu yanlışlara, yanlışı yapanlara "saygılarından" dolayı "yanlış" diyemeyenler de ortada. Takdir Satranç Camiasınındır.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Attorney at Law - 12-09-2014, 22:08

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi