Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
(12-09-2014, 22:19)Hasan Berk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2014, 21:34)Hasan Berk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Son olarak demagoji yapmanızı engellemek için: Geriye dönük olarak da kurallar elverdiğince yapılan hatalar sorgulanmalı, cezalandırılmalıdır.

Demagoji yapacağınızı tahmin edip bunu da yazmıştım. Burda da mat oldunuz.
Sadece sizin deyiminizle demogoji yapmamı engellemek için bunu yazdığınız, düşüncenizin tam tersi olduğu her açıdan belli. Zaten bunu demogoji yapmamı engellemek için yazdığınızı siz de belirtmişsiniz. Örneğin bir sporcu "Bu oyunda beyaz taşlarla oynuyorum" dese ama sürekli siyah taşlarla hamle yapsa dediğine mi inanacağız, ortada açıkça gördüğümüz gerçeğe mi? Eğer gerçekten yazdığınız yönde düşünüyor olsaydınız bu olayın ciddiyetinin farkına varıp, major olmadığını anlardınız. "Geçiniz" demezdiniz. Ti'ye alır cevaplar vermezdiniz.

Tekrar ediyorum:
Şike yapıp, itiraf eden de ortada. Milletvekili yakını olarak, başhakemin Ankara ile görüşmesi sonucu 4. turdan turnuvaya girip, 6. tur sonunda turnuvayı bırakan da ortada. Bu yanlışlara, yanlışı yapanlara "saygılarından" dolayı "yanlış" diyemeyenler de ortada. Takdir Satranç Camiasınındır.

Ekleme: Birkaç mesaj önce yazdığınız mesajı değiştirip "turnuvada başkasının yerine girmedi ki" demişsiniz. Mesajlarımı okumadan yazıyorsunuz sanırım. Daha ilk mesajda başkasının yerine girdiğini belirtmiştim!

Sizin daha önceki mesajlarınızdan birinde durup dururken "saygılı" davrandığınız kişiye ve bu olayda "çocuk turnuvaya girsin" talimatı verdiği söylenen kişiye bakınca sizin kimin kalemşörü olduğunuz ortada. Bu olayda doğruyu kabul etmeyeceğiniz de ortada. İpler gevşeyinceye kadar (gevşerse) benden bu kadar. Siz kalemşörlüğe devam edin...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Attorney at Law - 12-09-2014, 22:28

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi