Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
Herkesin kafasına göre turnuva terk etmesini destekliyorum. Son tura çıkmayıp şike yapılmasını da destekliyorum, bugünden itibaren bu çocuklara laf eden karşısında beni bulur Cool

1. Turnuva terk etmek suç mudur? Değildir. Olsaydı, TSF yurtdışında ekmeğinin peşinde koşan bir insana vatana ihanetten ceza vermeyi becerdiğine göre, 3 turnuvada türlü rezillikler yapan hırsıza da cezasını verirdi. İfade bile alamadı.

2. Bir başka oyuncu bunu yapıp, gerine gerine itiraf edip sonra ceza yerine ödül alıyorsa, Gebze turnuvasında 14.masada canı sıkılıp giden bir sabiye, hangi örnekle ve gerekçeyle yaptırım uygulayacaksınız?

3. Keşan ve Truva turnuvalarında şikeyi gözümüze sokan oyunculara gık demedikten sonra, başka turnuvalarda daha hafifini yapan oyuncuları teşhir etmek hem adaletsizdir hem de kolayına kaçmaktır.

Bir oyuncunun canı istediği zaman turnuvayı terk etmesi 3 ay önce yeni kural olarak getirilmiştir.

TSF buna ceza kesti mi? Kesemedi?

O zaman ağlamayacaksınız. Kimseyi de teşhir etmeyeceksiniz. Gidin derdinizi Tahsin beye anlatın. Posta kutusu 06 bilmem kaç, Ankara; dabıl yu dabıl yu dabıl yu, te se fe org te re Tongue
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: Mojo Jojo - 25-09-2014, 21:22

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi