Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı
Tutku Bey,
Bana haksızlık yapıyorsunuz.
Siz BUNDAN TAM DÖRT YIL ÖNCEKİ YANLIŞ BİR UYGULAMAYI;
SAVUNACAĞIMI, ÖRTBAS EDECEĞİMİ, DUYMAZDAN GELECEĞİMİ DÜŞÜNÜYOR ve bunları bu satırlarda açıkça ifade etmekten çekinmiyorsunuz.
Sevgili kardeşim, beni tanıyan insan tanır.
Samimiyetimi, dostluğumu, arkadaşlığımı hak eden bilir.
Gerisi, boş zamanlarında forum sayfalarında sözüm ona yazarlık yapan insanlardır. Geçmişte ne paylaşmış olabilirim onlarla ki?

Daha tanımıyorum bile, sanaldan yazışıyoruz.
Ama sizinle birkaç da olsa ortak anımız da var. Yüzünüzü, gözünüzün içini gördüm. Gençlik ses tonunuzu biliyorum. Ses tonu insanı çok iyi tanınmasına yardımcıdır. Bunu çok yaşadım.
Özverin ize tanık oldum. Sizi geçmişten biliyorum. Ortak tanıdık dostlarımız ve camiadan arkadaşlarımız var. Şimdi aramızda olmayan dostlarım da buna dahildir.

Çok az kişiye anlatabileceğim anıları şakalaşarak sizinle de paylaştım. Bunların bir değeri var.

Tüm bu geçmiş ve anılar, bana Tutku DİNÇER' e güvenebileceğim izlenimini verdi.
Hakkımda istediğiniz izlenimi edinip, istediğiniz kararı verebilirsiniz.
Siz bilirsiniz!

Ama şunu M. Aşkın TAŞAN olarak belirtmeliyim.
Ben bu güne kadar ÖSF da çok sıfatla anıldım.
Faşist, halk düşmanı, gestapo, cahil, dil bilmez, imlası bozuk, Akif BEKİ, maydanoz, PROPAGANDADAN SORUMLU tsf EĞİTİM KURULU BAŞKANI, şimdilerde Melih GÖKÇEK...
Ve en son sizle " "TSF Forumları Denetim Altına Almaya ve Tartışmalara Yön Vermeye Çalışma Sorumlusu!"

Ben bunları siz ne kadar ciddiye alıyorsanız o kadar ciddiye alıyorum.
Evet!
Aynen; siz ne kadar ciddiye alıyorsanız o kadar ciddiye alıyorum.

Bana TSF tarafından yüklemeyen görev yakıştırması ÖSF üyelerince yüklendi.

Sizin şahsınızda burada haykırarak;
BEN TSF'DE GÖREVLİ OLDUĞUM SÜRE İÇİNDE HİÇBİR ŞAHSIN NE YAZILI GÖREV BİLDİRİMİYLE NE DE SÖZLÜ RİCASIYLA HER HANGİ BİR GÖREV İFA ETMİYORUM.

Bu, burada bana belli kişilerin elinde bir uydurma silahtır. Dikkat ederseniz biri tutmamış diğerini yapıştırıp yakıştırmaya çalışmışlar...

O zaman ben de onlar gibi sadece TSF nin bileceği rumuzla rahatça ve korkmadan yazar, bana yakıştırılan o görevi çok daha etkili ve sinsice yapardım.
Sahi neden yapmadım ki?

Ben kendime ve beni tanıyanlara güvenirim Tutku Kardeş.

Siz de şu an ne durumdasınız bilemem ama bu akıntıya kapılmak üzeresiniz.

Ben bir şey yapamam bu konuda. Sizin kararınıza da saygı duyarım.
Ama ben kendimi tanıyorum.

Şu an ÖSF da yazmayı da bırakabilirim, TSF deki yüm görev ve çalışmalarımı da...

Bu bana en çok sağlığıma geri dönüş ivmesi kazandırır.
Ve bu durumda kimler zafer ilan edecektir ?

Tutku Bey,
Bakın siz ortaya koydunuz, Menderes Bey açıkça açıkladı...
Tepki aldı, almadı. O ayrı.
Ama bu gün, daha 24 saat geçmeden ve "üstünden tam 4 yıl geçmiş bir konunun bugünlerde araştırılmasının"pek sağlıklı olamayacağı düşüncesine rağmen;
Aklınıza gelebilecek en üst düzeyden TSF den araştırma kararlılığı geldi.

Bilmiyorum ne kadar devam ederim ama en azından araştırma sözümü yerine getireceğim.

SELAM ve SAYGILARIMLA...
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Turnuva Yarım Bırakmak Cezalandırılmalı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 01-10-2014, 20:37

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi