Yeni ufuklara açılmalıyız.
Yazıların bulunduğu yerin önemi yoktur.Önemli olan çeşitli konulara ilgi gösterenlerin sayısıdır.Benden daha çok yakınanların, sıra bu yakınmaları yazmaya geldiğinde, bundan kaçındıklarını biliyorum.Bazı okurların da burada yazılan bazı yazıları hiç okumayarak "duymadım-görmedim-işitmedim"heykeli oldukları bellidir.Ama onların farkında olmadıkları sorunlar hala devam etmektedir.Bunu anlamak için canlı yayına göz atmak yeterlidir.Öte yandan şu gerçeği de unutmamalıyız.Bir konu çok uzatıldığı ve somut öneriler ortaya konmadığı zaman o konuya gösterilen ilgi azalmaktadır.Aynı kişilerin bir defadan fazla okumakta olmaları gerçek izleyici sayısını olduğundan fazla göstermektedir.
Esasen bu konuların tartışılacağı yer Satranç Kurultayı veya televizyon ekranları olmalıdır.Buraya yazmanın getirisi çok azdır.Tarihçilerin de bizden sonraki kuşakları doğru bilgilendirip bilgilendirmeyeceğini söylemek mümkün değildir.Tarihçiler Gelecekde bazı gelişmeleri hiç anlatmak istemeyebilir.Onun için şimdi sesimizi olabildiğince çok kimseye duyurmaya çalışmalıyız
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Yeni ufuklara açılmalıyız. - Yazar: Ateş Ülker - 04-09-2014, 15:36
RE: Yeni ufuklara açılmalıyız. - Yazar: Ateş Ülker - 05-09-2014, 23:02

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi