TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
yine mojo jojo önemli bir konu yakalamış. ilk okuduğumdan beri kim ne yazacak diye bekliyordum. bir satranç camiası infiali bekliyordum . kimsede ses yok . satranç camiasınıda bu konuda duyarsız kaldıkları için ayrıca kınıyorum ..

gülkız Tülay ın cumhuriyete karşı olduğunu sanmıyorum . diğer milli bayramlarımızada karşı olduğunu sanmıyorum. ama kendisini oraya getiren siyasi iradenin bu şekilde hareket etmesini düşündüğünü sanıyorum ki; açık veriyor. yani yanılıyor. kendisi öyle zannediyor.

mojo jojo nazik birisi. müstear ad arkasına saklandığını düşünseniz bile yinede oldukça nazik .. ben ise fikirlerini nazikçe anlatıp kabul ettirme inancımı çoktan beri kaybettim .

sayın başkanımız bundan öncekilerde olduğu gibi siyasi iradeye sızmış biri olduğu anlaşılıyor. zamanında adalet partisini , doğru yol , anavatan partilerini bitiren bu sızma olayları idi .

siyasi irade başı kapalı birini bulsa, gelip satranççılar ile anlaşsa dese '' bu kadın başkanınız olacak'' . başım üzerine yeri var . hiç değilse sağlam olarak siyasi iradenin adamı derim ve kabul ederim . ama burada yok öyle bir şey . başkanımız açık veriyor , milli bayramlarımızı kutlamayınca siyasi iradenin kendine yaklaşacağını sanıyor. ama yanılıyor..... bilmiyor .... açık veriyor......

satranç camiasıda hiç tepki koymuyor........

muzaffer şekerli
muğla , datça
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: MuzafferŞekerli - 02-11-2014, 11:06

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi