TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
(03-11-2014, 15:41)Tutku Dinçer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Estağfurullah Aşkın Bey ama HSYK hakim ve savcıların oylarıyla belirleniyor. Avukatlar ise Baro seçimlerinde oy kullanıyor. Bu farkı forumu takip edenlere hatırlatayım.
Sevgili Tutku,
Elbette dediğin doğrudur.
Ancak ileri sürülen sav ve geneli kapsayan talihsiz benzetme mantığına göre bizlerde bir devlet kademesinin en "üst' ünün altında vatandaşız ya!
Galiba tüm vatandaşlar lekeliyiz.
İleri sürülen mantık bu sonuçlara gider, ayıramazsınız da.
Bunu anlatmak istedim.

Bu ülkenin laik ve cumhuriyetçi avukatları ve tüm vatandaşlarının başımızın üstünde yeri vardır.

Muzaffer Bey,
Yazdıklarınızın biri, fikir olarak diğerini dışlamamalı.
Çelişkili yazılarınız uyuyan insanları bile uyandıracak cinsten.

(03-11-2014, 16:20)MuzafferŞekerli Nickli Kullanıcıdan Alıntı: işte size ilk yazdığım yazılardan bir tanesi . ilk yazdığımda ne idi isem bu günde oyum . maaşallah beyefendi ''artık yazmayacağım'' dedi ama talimat aldı besbelli , yazmaya devam ediyor .

Muzaffer bey,doğru söylüyorsunuz ilk yazdığınızda ne idiyseniz bu gün de o'sunuz. Eski yazılarınızı yayınlamanıza gerek yok. Buna hiç karşı çıkmadım zaten. Herkes de bunu görüyor.

Ama sizi haksızlık yapacak biri olarak tanımıyordum.
Bir de bu eklendi şimdi.
Mucidinin bile inanmaya başladığı şeylere, kraldan çok kralcı kesiliverdiniz.

Bir kanıtınız mı var?

Ben Gülkız TULAY ile en son 29 Ekim.2014 öncesi mesajlaştım. Ana sınıflarında satranç mevzuatı ile ilgili.

Talimat aldı şeklindeki iftiranızı kanıtlamanızı bekliyorum.

Size makul bir süre tanıyorum.

Bu arada hayal gören ve gördüğü hayale inanmaya başlayan herkese tüm teknolojik tespitlere açık olduğumu, mail telefon facebook kayıtlarımı, tüm özelimi istendiği her ortamda herkese açık olarak inceleme altına alınmasını talep ediyorum.

Sonsuza dek, beklerim.

Ama kanıtlayamazsanız ve ben aksini kanıtlarsam, bu hayali algıyı yaratan ünlü hayranınız ZORRO birlikte sizi ne ilan etmem gerekirse baş başa verip siz karar verin artık.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 03-11-2014, 20:07

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi