TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
KARŞILAŞTIRMALI STATÜ BİTTİ . ve siz halâ yazıyorsunuz.

yeni bir başlık açmışsınız , ve bitirmemeye çalışıp devam ediyorsunuz. bu yeterli kanıt değil mi . isteseniz bunu yıllarca devam ettirirsiniz ve ''bitmedi'' dersiniz. ne uzun şeymiş bu karşılaştırmalı yeni statü .

ben karşılaştırdım ve bitirdim .. sizinkinide okumadım . yani sizin yazdıklarınızla mı herkes okuyup , sizin gibi düşünecek . okuyup öğrenmek isteyen okur ve anlar . sizin yazdıklarınıza ne ihtiyaç var .

hani türkiye satranç federasyonu size kendi sitesinde bir köşe ayıracaktı . o köşe ayrılıncaya kadar burada yazacaktınız . yoksa federasyon size köşe vermekten vaz mı geçti . orada devam et mi dedi . bunlar sizin söylediklerinize göre herkesin aklına gelen sorulardır ve sizede sorulur.

siz hala bana yaptığınız ithamı örneklemediniz. lafı uzatıyorsunuz. lütfen burada kapışmayalım ... sizinle bu güne kadar herkes kapıştı.. ama ben mümkün olduğunca uzak kalmayı tercih ettim . ama olmuyor ve olmuyor işteeee... herkeste sataşacak bir şeyler buluyorsunuz..

muzaffer şekerli .
muğla , datça
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: MuzafferŞekerli - 03-11-2014, 22:28

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi