TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
Son yazınız hakkımdaki iftiralarınızı kanıtlamaktan çok uzak.
Ne yazık ki Muzaffer ŞEKERLİ’NİN de belirttiği gibi terbiyesizliği benimsemiş ukalaca laflardan oluşacak kadar da kaba.
Ama o,nazik biri buluyor sizi. Nezaket anlayışı herhalde bu devirde değişti.
Bu, kendisinin çelişkilerine başka bir örnek ama, kendi görmüyor ben ne yapabilirim?

Bu gün atılan ama tutmayan çamurlar gibi bir dava daha düştü.
Başından beri iftirası bol ama bir türlü hukuki kanıtı olmayan, düzmece sanal suçlardan oluşmuş fakat her nedense gerçek kimlikli tanığı olmayan davalar…
Tutmuyor bayım tutmuyor!
Ne BALYOZ ne AYIŞIĞI ne de diğerleri…
Hiç olmazsa o davalar -çakma da olsa- gerçek kimlikli savcılar ve hakimler tarafından yürütülmüştü.
Gerçi onlarında bir anlamda koruyucu maskeleri var ya…

SADECE SANIKLAR AÇIK KİMLİKLERİ ve ONURLARIYLA AYAKTA DİMDİK.

Ben ayakta dimdik duran bir hakim göremiyorum bu devirde bayım!
İşte hakim olan adalet anlayışı budur günümüzde.
Ne kadar yazık!
...
Sizi de o paravanın arkasında karar veren, verdiği kararın nedense hep de arkasında durmayı tercih eden sanal biri olarak biliriz.
Bu bir taktik mi?
Bir insan kendi ismiyle toplum içinde yer almaktan bu kadar mı imtina eder, korkar?
“Onu biz kurduk, koruyacak ve yüceltecek olan sizlersiniz”
Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde binlerce isimsiz kahraman…
Hepsi onuruyla, cesaretiyle, kimliğiyle savaştı.

Cumhuriyetimizi Jojo lar kurtaracak!
Günü geldiğinde hangi kimlikle, hangi karakterle, hangi beyanatla, hangi mücadeleyle ?
Bir Mojo Jojo klasiği…

Ama burada, forum ortamında sanal bir kişilik yüzündeki maske ile sağa sola saldırıp kendisi gibi sanal konularla oynaşıyor. Aldığı iki şak şak kendisini ve şakşakçılarına doyumsuz anlar yaşatıyor. Forum ve arena kavramları burada anlam ve sınırlarını kaybediyor. Eski Roma’da forumlarda hiç olmazsa açık ve bilinen kimliklerle tartışılırdı.
Arenada ise gladyatörler bazen kendisini gizlemek ihtiyacı hissederlerdi.
Cellatlar gibi…
"Hımm... Mevta nasıl olsa beni görmez!"

Uzaktan ya da sanaldan cesur olmak kolaydır. Eleştirmek de en kolayı.
Bir Mojo Jojo klasiği daha…

Dalkavukluk ha!
Gülüyorum ya…
Önce de yazdım, hepimizin eksikleri, hataları, zamanlı zamansız tercihleri olabilir.
Bu, o kişinin ihmal ettiği şeye karşı olduğunu mu gösterir?
Bu kadar mı basit bu?

...

Sen önce kendine çeki düzen ver, kendi dalkavuklarını uyar. Bak ne diyorlar:

“siyasi irade başı kapalı birini bulsa, gelip satranççılar ile anlaşsa dese '' bu kadın başkanınız olacak'' . başım üzerine yeri var . hiç değilse sağlam olarak siyasi iradenin adamı derim ve kabul ederim “ M.ŞEKERLİ
Bozacının şahidi şıracı!
Bir Mojo Jojo klasiği daha sayın seyirciler!

Hukuk bilen ama önümüzdeki 24 ayın şekillenmesi için yeni statüyü okuma ve değerlendirme ihtiyacı hissetmeyen, okunmasını bile günah sayacak kadar fetva veren, statü okumayı sevmeyen, beyhude ilan eden, farklılıkları ve farkındalıkları dışlayan, tabi çözüm önerilerini göremeyen, belki de özellikle görmeyen…
Ama eleştirmek için önümüzdeki 24 ayı fırsat kollayan bir hukukçu…

Bir Mojo Jojo klasiği daha…
Kaç oldu?

Hukukçu olmasına rağmen neredeyse evrensel hukukun beşiği sayılabilecek Cenevre’ye turnuva oynamaya giden, kanıtlayamadığı söylemlerle kişileri lekelemeye çalışan…
Ama kanıt sunmak için “her şeye razıyım buyurun kanıtlayın” dediğimde konuyu kapatan ve gerçek konusunu hatırlayan bir hukukçu ağabey…

Sahi kanıtlarınızı mı topluyorsunuz? Duyamadım da…

Mojo Jojo “tatlı intikam” pembe dizisine döndü…

...

“Bu vaka, TSF içinde bulunan yönetim kademesindeki insanlar için (Ekaterina vakasından sonraki) ikinci lekedir. Görev yaptığı 2 yılda 8 milli bayram idrak ettiği halde hiçbirisi için tek kelime yazı yazmayan bir kişinin altında çalışmak lekesi.”
Toplu çamur atma ve yargısız infaz, torba iftira-yargılama, küçük düşürme lekeleme çabaları…
Mojo Jojo

Bu davayı sürekli kaşımak ve ilgili insanları rencide etmek…
Bunlardan mı medet umuyorsunuz artık?
Sizin daha önemli işleriniz olmalı!
Davayı hatırlattıkça ben o insanların da rahatsız olduklarını düşünüyorum. Bu nasıl düşüncesizliktir?
Dava sona erdi. Adalet bir karar verdi.
Siz hala orada mı kaldınız?
Ama daha çok yazacaksınız izliyorum. Gerçekten başka yazacak şeyiniz kalmadı değil mi?
Kafeteryalarda sigara içenleri de yazıverin bari…
...

Sayın ŞEKERLİ,
İftiralarınızın konusu ve kapsamı genişliyor. Elimdeki çetele öyle söylüyor.
Şu köşe konusu.

Bir duyum mu aldınız?
Neye dayanarak söylüyorsunuz?

Paniklemeyin hemen.
Kanıtlamak zorunda olduğunuz iftiralarınızı kanıtlamaya davet ettim sizi.

Köşe konusunda hiçbir zaman bir talebim de olmadı düşüncem de...

Uydurma moduna ve modasına devam...

Şimdilik aldığım maaş fazlasıyla yeterlidir. Nedense görevli olduğumu söyleyip de aldığım danışmanlık ücretlerine hiç girmemişsiniz.

Kanıtlamanızı bekliyorum.

Hukuki yoldan.
Çakma avukatlara danışmanızı önermem.
Davayı baştan kaybedersiniz, üzülürüm.
...

Değerli üyeler ve değerli yöneticiler,

Bay Mojo Jojo ve Muzaffer ŞEKERLİ'DEN kamu önünde hakkımdaki iftiralarını kanıtlamalarını istiyorum.

Bu günden itibaren,
KANITLAYAMADIKLARI HER BİR GÜN İÇİN TOPLUMA BU İFTİRACI ARKADAŞLARI AÇIKÇA BELİRTECEK VE HAKKIMDAKİ İFTİRALARINI KANITLAMA GÖREVLERİNİ HATIRLATACAK BAŞLIKLAR SUNACAĞIM.

Hakkımda söyledikleri tüm iftiralar ve yakışıksız sözler ta başından beri sahiplerine aittir ve öyle de kalacak.

Mojo nun kaybedeceği bir şey yok değil mi?
Ben başkalarının ortada kalmasına üzülürüm...

Benim veremeyeceğim hiçbir hesabım yok!
Bu konuyla ilgili olarak,tüm yargılama, araştırma şartlarını kabul ediyorum.

telefonum, mail adresim, facebook, hatlı telefonum, banka kayıtlarım, ismim.
Onurumla bekliyorum.

Aynı şeyleri onlardan beklemiyorum.
YAPAMAZLAR...

Devir iftira devri...
Hatasız değiliz. Ama lekesiz olabiliriz. Lekesiz olsak bile iftiradan kurtulamazsınız.
Zalimlerin ve çaresizlerin açtığı iftiralara en iyi cevap sessiz kalınarak verilir belki ama açtıkları yaralar asla kapanmaz.
Bunu bildikleri için faşist, dalkavuk,halk düşmanı, cumhuriyet düşmanı gibi iftiralara yöneliyorlar.
Dillerinin ne kemiği var ne de fikir süzgeçleri...

Bu gün yazılmayan bir mesaj yüzünden vatan haini, molla olduk.
Olsun, zaman gerçekleri bulur!

Adalet, Kutup yıldızı gibi yerinde durur ve geri kalan her şey onun çevresinde döner.
Saygı ve selamlarımla...
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 04-11-2014, 10:58

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi