TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
Konuşmayı uzun süredir takip ediyorum. Ama şu yorumu yapmaktan kaçamayacağım. Aşkın bey. Federasyon adına açılmış her konuda, her eleştiride, her yorumda savunmacı olarak siz bulunuyorsunuz.. Buna anlam veremiyorum. Mojo jojo direkt olarak federasyon başkanına soru yöneltmiş. Cevabını siz veriyor, başkanı savunuyorsunuz. Bu konuda aklımda başkandan yana şüphem yoktu ama sizin bu şekilde davranmanız benim düşüncelerimi değiştirdi. Aklımca ACABA? sorusu baş göstermeye başladı. Kısacası bende şüphe uyandırdınız. Yazdığınız yorumların son derece sıkıcı ve uzun oluşu, bununla birlikte başlıkta yöneltilen soruyu amacından saptırıcı yorumlar yazmanız ve eleştireni suçluymuş gibi hedef alıcı sözler sarf etmeniz kamuoyunda bir zamanlar bana da dediğiniz gibi ''yanlış algılar'' oluşturuyor. Bir konuyada dahil olmayın nolur... Başlık ilk açıldığında gereksiz görerek kapattığım bir konudan ibaretti ancak şu anda başkandan gelecek cevabı merakla bekliyorum...

Saygılarımla... İyi forumlar...
Her başarının altında sistemli bir çalışma yatar...
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: Hakan Aktaş - 04-11-2014, 19:07

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi