TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
beyefendi ben iddialarımı kanıtladım . sen beğen veya beğenme . yukarıda yazıyor. halâ karşılaştırmalı statü bitmedi diyorsun . bitmez elbet . bitirmek senin elinde.

(quote='M.Aşkın TAŞAN' pid='15043' dateline='1366708051']
Yazı okunmak içindir. Yazmak ise anlaşılmak için…
Tercih sizin!
Forum da…

Son yazımdı, hoşçakalın.
[/quote])

(Sevgili çalışma arkadaşlarım, değerli il temsilcileri,

TSF eğitim Kurulunun kendisine ait olan bir sayfası yapılandırılana kadar sizlere örnek gelişmeleri ışık tutması, bilgi vermesi, örnek teşkil etmesi amacına yönelik ÖSF nu kullanıyorum.

Aşağıda bazı illerimizden turnuva hazırlıklarını açıklıyorum.)

daha bir çok örnekler var aramıyorum. değmez çünkü....

burada yazı yazmam için beni birileri dürtüyor. illa yaz sesimiz ol diyorlar bende yazıyorum . bu anlayana tabiii...

ben artık 10 kasımı bekliyorum . bu forumu başkan senden daha ciddiye alıyor . biliyorum . eleştirilere kulağı kapalı değil .

onu baştan beri en sert eleştiren benim . ama benim düşüncelerime müsbet bakıyor. onuda uygulamalarda görüyorum . en önemli örneği ferdi türkiye birinciliğini artık dönerli sistemle yapıyor.. eski türkiye birinciliğini eleme kabul ediyor . doğru veya yanlış bundan kendime pay çıkarıyorum . ve türk satrancına hizmet ettiğİmi düşünüyorum .burada muhatabım başkan gülkız Tülay dır. başkası değil .

muzaffer şekerli
muğla datça
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: MuzafferŞekerli - 05-11-2014, 11:52

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi