TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
Yazı yazmayı bırakmamı istemenizin sebebini gayet iyi anlıyorum.

Bunu iftiralar atmadan önce düşünecektiniz.

Ben Karşılaştırmalı Statü bitince yazmayı bırakacağım dedim.

Orada bazı değerlendirmelerimde var, devam edecek. Mali Genel Kurul sonrası gözlemlerimi paylaşıp bırakmayı düşünüyorum.

O zaman iftira ve suçlamalarınıza devam etme rahatlığına kavuşursunuz.
Madem harıl harıl eski yazılara yöneldiniz açık arıyorsunuz, o zaman belki bu sütunlarda VEDA başlıklı yazıyı okuyunca insanın yazı yazma refleksini daha iyi anlar ve hayranlığınızı gizleyemediğiniz o sanal kişilere de benzer kopyalar yollayabilirsiniz.
Bunu hiç düşündünüz mü?
Aklınıza gelmez değil mi?

Ayrıca hangi iddianızı kanıtladığınızı sandığınızı da merak ediyorum.

Zaten benim yazdığım bir yazıyı kopyalamışsınız.
Ben aksini savunmadım ki...
Siz öyle olmasını istiyorsunuz herhalde.

Bana TSF den talimat geldiği yönündeki iddialarınız gün gibi su üstünde duruyor.
Bu konuda tık yok değil mi?

Buyurun, bekliyorum...

------------------------------------------

Mojo Jojo nun ve Muzaffer ŞEKERLİ’NİN kanıtlanmamış iftiralarının gün sayısı (3.Kasım.2014) … : 3
Bu ülke için talihsiz bir yıl dönümüne denk gelmiş.

(05-11-2014, 11:52)MuzafferŞekerli Nickli Kullanıcıdan Alıntı: onu baştan beri en sert eleştiren benim . ama benim düşüncelerime müsbet bakıyor. onuda uygulamalarda görüyorum . en önemli örneği ferdi türkiye birinciliğini artık dönerli sistemle yapıyor.. eski türkiye birinciliğini eleme kabul ediyor . doğru veya yanlış bundan kendime pay çıkarıyorum . ve türk satrancına hizmet ettiğİmi düşünüyorum .burada muhatabım başkan gülkız Tülay dır. başkası değil .

muzaffer şekerli
muğla datça

Güzel.
Artık ucuz pay çıkarmalar da başladı demek.
Sizin düşüncelerinize elbette müsbet bakıyoruz Muzaffer Bey.
Türkiye Birinciliği artık sayenizde dönerli sistemle yapılıyor.Kendinize pay çıkarabilirsiniz.
Hizmetleriniz için içtenlikle gerçekten teşekkür ederim.

ÖSF DA YERİMİ SİZE BIRAKABİLİRİM.
Söz!

Ama korumak şartıyla...
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 05-11-2014, 12:11

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi