TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
(06-11-2014, 14:19)Mojo Jojo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır, cevap yazmayayım diyorum ama yok ille zorlayacak. Beden Eğitimi öğretmeninden hukuk öğretisi izliyoruz.

1) Başka Federasyonların başkanlarının mesajları emsal olmaz. Federasyonların tamamı AKP tarafından seçiliyor. Çoğu hatta belki hepsi rejim karşıtı. Çoğu Atatürk düşmanı. Bak çok net yazdım. Eğer sen üstüne Gül diye yazılar yazdığın başkanını badem bıyıklılarla aynı kategoride görüyorsan, senin meselendir.

2) Dahası, TSF web sitesi özel alan değil. O sebeple oraya bir köşe açıp yazı [size=large]bireysel[/size] yazamazsın. Bak oku ve anla diye bireysel kelimesini büyük yazdım. Oraya köşe açtıysan, oradaki her yazı kurumun yazısıdır.

Kamu alanı özel kullanılamayacağına göre, demek ki bir başkan bile olsa, bir kurumun web sitesine ancak kurumsal yazı yazabilir. O sebeple uğruna "Gül" yazısı yazdığın başkanının TSF web sitesine yazdığı her yazı kurumsaldır.

Bireysel yazı yazma hakkı yok çünkü. Onun köşe yazılarına bireysel dersen, başkanının kamu sahasını menfaati için kullanmakla itham etmiş olursun. Kulplu beygirden atlamak değil bu, bilmediğin konuda bilene saygı duy, öğren.

3) Matematik yazdım, matematik isterim.

Başkanın 2 yıldır 8 ulusal bayram ve 2 Ulusal Yas için tek bir anma yazdı mı yazmadı mı?

Halil Mutlu veya Dağcılık Federasyonu başkanı örnek olmaz. Bir suç veya kusur işlendiğinde, bir başkasının da aynı suç ya da kusuru işlemesi örnek olmaz. Copy paste hukukçusu Cool, öğren bunları.

4) Çok net 3 sorum var (sana değil tabii):

a) Gulkız Tulay Ulusal Bayramlara karşı mıdır değil midir?
b) Niçin Cumhuriyet Bayramlarını kutlamamaktadır?
c) Bu onun resmi görevi değil midir?

5) Ayrıca yazılarımı ve başlığımı kirletme. Bırak başkanın cevap verecekse versin. Vermeyecekse canı sağolsun.

Zaten seni buraya -genel olarak bu foruma, özel olarak da bu başlığa- pislemeye göndererek cevabını verdi. Tek yaptığın yazı pislemek, konu karıştırmak, polemiğe çekmek ve uzun, baygın, sıkıcı cevaplarınla ortalığı mundar etmek.

Hayır polemik olmasın, sadece sorduğum soru tartışılsın diyorum ama müsaade etmiyorsun.

Sifon çekmekten bana bıkkınlık geldi, sana başka birşeyden bıkkınlık gelmedi.

Ha şöyle...
Bak kendi tarifini uygulayınca nasılda için boşaldı. Tabi sifon çekersin!

O zaman saçmalamayı bırak! Kızarmadan yaz.

Beden Eğitimi öğretmeninden hukuk dersi izlediğini söylemişsin.
Ne alaka?
Onu bile hukuki sanmışsın.
SADECE TEMELSİZ İFTİRALARINI DA KANITLAMAYA DAVET ETTİM. BİR HUKUKÇU OLARAK ONU BİLE BECEREMEDİN!
Başka Federasyonların başkanlarının mesajları emsal olmazmış. Neden, yazdıkları için mi?
Mesaj ortak duygulara hitaben yazılmaz mı?
ATATÜRK'E Hitap eden Hamza YERLİKAYA ayrı bir başkası ayrı konuda mı yazacak?
Adam tercihini yapmış mesaj yazmış. Bu seni neden rahatsız ediyor?
Gül başlıklı yazının anlamını bile idrak edememişsin, yazık...
SASEM bizim gülümüzdür. Küçümsediğin Beden Eğitimi öğretmeninden öğren bu benzetmeyi.
("Adam adını GÜL koyduğum ve bir satranç merkezinin kuruluşunu anlattığım yazıyı bile anlamamış. Bir kişiye yazılmış sanıyor. Gülü özellikle de seçtim hani, tek başına sularsınız, budarsınız, büyütürsünüz, emek verirsiniz. Ama koklamaya herkes gelir anlamında. Hay Allah, Ali Nihat YAZICI başkan olsaydı ve aynı yazıyı yazsaydım, adının ALİ olmasını mı isteyecekti? Bu nasıl mantık?")
O yazıyı bir daha okumak görev oldu artık sana beyefendi...

Web Sitesi özel alan olarak kullanılmıyor beyefendi sen de oku bir daha, onu da benden öğren.
Orası kurumun alanıdır diye söyleyip nasıl bir kurumsal kutlama yapmayacak onu da anlat!
Orada kurumsal kutlama var. Yazımı büyütmeden yazıyorum. Sana kızmıyorum gayet sakinim. Ama oku da öğren.

[b]Kendinle çelişme! Hem bireysel kutlama isteyip hem de bireysel yazamaz demek ne demek?

SEN İSTİYORSUN DİYE SANA FACEBOOK LA ÖZEL MESAJ MI ÇEKECEK?
Yoksa Hamza YERLİKAYA sana özel mi gönderdi mesajını?
Kurumsal olarak yazılmış ve kutlanmış işte!
...
Kulplu beygire dikkat et, boyunu aşmasın!
Sakın üstüne çıkmayı da deneme seni tepebilir!
Şu Roma Atasözündeki gizli anlamı şimdi daha iyi fark ettim.
Belki de bir anın vardır, insanları uyarıyorsun.
...
Matematik!
O kadar kutlama var, gün var...
2 yıldır 8 ulusal bayram ve 2 Ulusal Yas...
Toplam kaç armut etti?

Hepsinde de kurumsal kutlandı. Soma da yine TSF eylemle vardı.
Aç ve bak! Sonra matematiksel sağlama yaparsın.
Ama önce armutları bir daha say!
...

"Halil Mutlu veya Dağcılık Federasyonu başkanı örnek olmaz. Bir suç veya kusur işlendiğinde, bir başkasının da aynı suç ya da kusuru işlemesi örnek olmaz."
buyurmuşsunuz.

Tabi olmaz! Ben de bunu söyledim ya.

TSF OLARAK TÜM FEDERASYONLARDAN BU ALANDA DUYARLI BİR ŞEKİLDE ÇOK AÇIK ARA ÖNDEYİZ!

Bununla böbürlenmiyorum. Ama bunu bilmen gerek.
Bu senin de federasyonun!

Çok net sorunuz ne yazık ki artık masum bir durumda değil!
Çünkü altında çalışanlar "lekeli"diyerek, bizleri de itham altına aldınız.

SAYFANIZI KİRLETMİYORUM.
Sadece senden püskürenleri iade ediyorum.
Onlar sana ait.
Asıl kirleten sensin ve onlar sayfanda kalacak ne yazık ki!
Üstelik 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve ATATÜRK HAFTASI arasında senden yazılmış olarak. Talihsizliğe bak.
İftira atamazsın!

Şimdi o sifonu bir daha çek!
Ama üzerinde ve sayfalarında kaldı, temizlenir mi bilemem...
CUMHURİYETTEN BAHSEDENE BAK!
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 06-11-2014, 15:28

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi