TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı?
Ben bu forumda şuna inanmaya başladım.. Mesela ben "Kuru Fasulyenin Faydaları" konulu bir başlık açsam ya da ne bileyim.. Eskişehirspor bu sezon neden kötü? diye başlık açsam..konu döner dolaşır gene Satranç Federasyonumuza ve yapamadıklarına gelir sanırım ya da TSF Başkanının köşesinde ne yazıp ne yazmadığına gelir...
( Bu notum sayın Mojo JoJo'ya; tamam yazılarınız gerçekçi, mantıklı, tespitler yerli yerinde genelde.. ama cidden bazen ağır yazıyorsunuz.. kırıcı yazıyorsunuz..insanları kırmamayı deneseniz? bu yönünüz siz de büyük bir negatif hava oluşturuyor.. son yazınız gerçekten ağır..
ve şu sorum size; size anahtar teslim TSF yi verdiler diyelim, kurun ekibinizi dediler..tamam dediniz..3 senede ya da bilmem kaç senede Olimpiyatlarda bu ülkeyi ilk 5 e sokabilecek misiniz? samimi cevap veriniz..bu ülkede sorun sadece satranç mı? hangi sporda iyi durumdayız? sporun, sanatın, bilimin ve daha bir çok alanın bu ülkede her şey ile alakalı olduğunu bilmiyor musunuz? eminim farkındasınız bunun..ee? bu kadar hararet neden? çok detaylı yazardım ama uzun yazmayı sevmiyorum..Aşkın Bey de, Ateş Bey de, siz de, Muzaffer Bey de ve diğer forum üyeleri de değerli yazılar yazıyorsunuz.. ama siz bazen çok kırıcı oluyorsunuz.. Bunu yapmayın derim.. naçizane tavsiyem..çünkü kırıcı olan taraf haklıysa bile her zaman antipatik kalır (negatif kalır)..)
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TSF Başkanı Cumhuriyet Bayramına Karşı mı? - Yazar: yusuf_omur - 06-11-2014, 21:41

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi