Çok Mu Zor!!
Değerli forum kullanıcıları bir kış ayına daha girdik doğal olarak soğuklar başladı soğuklar başlayınca hali hazırda benim aklımdan geçen tek şey Türkiye kupası veya şampiyonası bununla beraber minikler şampiyonası her yıl bu organizasyonun sorunlarını dile getir sorunların çözümü için bazen çok sert dille eleştirmiş olduğum ap açık ortadadır eleştirmeyede devam edicem üç aşağı beş yukarı turnuvaya 75 günlük bir süre var 2.5 ay illerin il birincilikleri yavaş yaşa başladı hem küçükler hem büyükler ama ortada net bir tarih yok geçen yıl kasım 13 te yayımlanan faaliyet programı henüz ortada yok buda bazı sorunları ortaya koymaktadır her zaman dile getirdim yine getiryom uzun yoldan gelecek arkadaşların çocukların hava yolunu kullanacak olması erken rezervasyon veya alınan billetten elde edecekleri maddi destek ki bu kafile olunca ortaya çıkacak Mevla turnuva her yıl olduğu gibi tatil dönemi araçlarda yer sıkıntısı kendi olanakları ile gelecek arkadaşların nekedar ödemesi gereken konu geçen yıl yönergeler kasım ayında (küçükler şampiyonası) yayınlanmışken bu yıl bırakın yayınlanmasını faaliyet programı yayınlanmadı bu ister istemez kafamda bu soruyu sorma gereksinimini doğuruyor "ÇOKMU ZOR"bir faaliyet programını yayınlamak
Ara
Merhaba Halis bey. Bu sene antalyadaki otel ile olan anlaşmanın yenilenmediği ve federasyonun bu sene turnuvayı başka bir otel de yapacağı yönünde söylentiler var. Tahminimce federasyon belirlemiş oldukları oteller ile gerekli olan hususlarda anlaşınca turnuva haberi yayınlanacaktır. Bence turnuva tarihinden 30 gün önce kayıtların açılmasında ben herhangi bir sakınca görmüyorum..
Her başarının altında sistemli bir çalışma yatar...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi