Amens quaestiones in caput meum?!
ateş bey:

satranççılar bir gün delege olacaklar; kesinlikle olacaklar. bu sadece satrançta değil bütün spor branşlarında böyle olacak. ben takip ettim, sizi bilmem hakan şükür geleceğin spor bakanı idi ve bu konuda çalışması vardı. aslında görevi böyle bir kanun hazırlamaktı . o nedenle milletvekili yapılmıştı ama maalesef partisinden istifa etti. bunu neden mi yazıyorum, çünkü siyasi iradede spor branşlarının kurumsallaşması taraftarı. ama satrançta kurumsallaşmayı siyasi irademi başarır yoksa seçilmiş herhangi bir başkanmı veya satranççıların kendi mi başarır onu bilemem . türk satranççıları bunu kimseden bir şey beklemeden başarabilecek yetenektedir. inanıyorum .

ayrıca ali nihat yazıcı gülkız Tülay kavgasıda beni pek ilgilendirmiyor. ne halleri varsa görsünler. eeeh.. herkes gibi gülkız Tülay ı ali nihat yazıcı ya karşı destekliyorum .

önemli olan satranççılarda bir hareket olması ki ; onu daha fazla destekliyorum .

muzaffer şekerli
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Amens quaestiones in caput meum?! - Yazar: Güdük - 13-12-2014, 15:04
RE: Amens quaestiones in caput meum?! - Yazar: MuzafferŞekerli - 15-12-2014, 14:16

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi