Antalya karma grup ve teknik kurul
(19-04-2015, 15:25)Hakan Aktaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada grubu bozan kulübünüzden ayrı manisa kulüplerinede sataşma seziyorum. Bizde aynı masrafı antalyaya geldiğimizde yapacağız. İlk biz gelseydik siz yine manisaya gelmeyecektiniz galiba. Konuşmadan böyle seziyorum en azından. Teknik kuruldan birçok defa telefon geldi bize. Turnuva yeri için önerilerde bulundular biz sadece antalyada yarışmaya hayır dedik. Sonuçta uzak yol geleceğiz. Maçların tamamının antalyada oynanması adaletsizce olurdu. Bu yüzden Ankarada oynanması gerektiğini düşündük. Daha sonra ilk maçların Manisa sonra Antalyada oynanacağı açıklandı. Takım sayısına göre öncelik arıyorsanız öncelik tabi Manisada olmalı. Sayı çok olan değil az olan öncelik sahibi olmalıdır. Kaldıki kurulun buna dayanarak karar verdiğini düşünmüyorum. Verilen kararın tartışılacak çok bir yanı olduğunuda düşünmüyorum. Tekrar hatırlatayım hatta altını çizeyim. Bizde yol gelip maç oynayacağız. Hem 2 de değil 3 maç. Buda bence adaletsiz.. Deplasmanda daha çok maç oynuyoruz...
sataşmam kesinlikle manisa klüplerin değil, manisayla lige gidersek umarım oynarız, daha yakından tanışırız. ben sitemimi yukarıda yazdım. manisa ismini aynı grupta olduğumuz için vermek zorunda kaldım. yoksa bu olay antalya konya olsaydı ve yine aynı şekilde diğer gruplara tek il, bize çift il olsaydı yine yazadım.

ne güzel yazmışsınız bence adaletsiz diye.

diğer gruplardaki işlerde yanlış diyorsanız size hak veririm. sıkıntı diğer gruplardan farkımız ne olduğudur. yoksa ben de her ilde kaç takım olursa olsun grup kurulmasından yanayım.

diğer gruplara baktığımda adaletli ve sistemli olması için grup maçlarının sadece bir ilde ve takım çoğunluğu olan illerde yapıldığını görmeniz yeterli. Diğer gruplarda da 2 maç orada 3 maç burada olsaydı benim o zaman sesim çıkmazdı, çünkü evet tüm gruplarda böyle davranılmış derdim. batman takımı da 400km yol yapıyor, artvin takımı da bayağı güzel yol yapıyor. Bizim grubun teknik kurulun iyi niyeti dışında diğer gruplardan farkının ne oldğunu söylerseniz sevinirim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Antalya karma grup ve teknik kurul - Yazar: H Mustafa Demir - 19-04-2015, 18:16

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi