Antalya karma grup ve teknik kurul
mayıs 11 oldu, turnuva falan yok ortada. merak ettiğim ilk yazımdaki sorulara cevap verebilecek( her ne kadar resmi yazmadım demiş olsam da )

ne TSF'den ne de TEKNİK KURUL'dan bir kişi yok mu koskoca forumda.

3 maymunu mu oynayacaklar hep, görmedim , duymadım , konuşmuyorum mu?

soruları yeniden sorayım :

1) Diğer gruplardan bu grubun farkı nedir de diğer gruplarda olmayan bir organizasyon bu grupta niye yapıldı?

2) Niye diğer gruplarda bir kişi sorumlu iken, bizim grubumuzda TEKNİK KURUL sorumlu oldu?

3) Diğer gruplar niye tek ilde müsabaka yapması planlanmışken Antalya-Manisa grubu iki il olarak planlandı ve antalyanın 3 takımı var iken yine diğer grupların aksine hiçbir turnuva azınlık katılımının olduğu ilde yapılmazken bizim grubumuzda azınlık ilinde maç yapılması planlandı?

4) İLK BAŞLIKTAKİ SORULARIN AZ BİR KISMINI SORUYORUM BANA BURADAKİ 3 SORUYA İNANDIRICI ve MAANTIKLI BİR CEVAP VERİLİRSE SEVİNİRİM.

tabi ki işte antalyada kendi takımını oynatmayıp grubun dağılmasına yol açıp, ilk turlarında manisa da oynanmasını karar veren TEKNİK KURUL muhteşem iyi niyetini anlatıp benim de ne kadar kötü niyetli biri olduğumu açığa çıkarırsa, daha da mutlu olurum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Antalya karma grup ve teknik kurul - Yazar: H Mustafa Demir - 11-05-2015, 09:44

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi