Antalya karma grup ve teknik kurul
(24-05-2015, 00:32)Hakan Aktaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben düşüncelerimi ve yazılarımı toplayarak tekrardan bu yazım altına ekliyorum.

Liglerin bölge ayaklarında, sayıca az olan takımlar birleştirildi ve Manisa-Antalya ile eşleşti. Açıkçası ben turnuvanın nerede oynanacağını bilmiyordum ve federasyondan bilgi bile istedim. Turnuva Antalya'da oynanılsınmı sorusu bize iletildiğinde buna sıcak bakmadığımızı söyledik. Eğer maçlar Antalya'da olursa turnuvaya gitmeyiz demedik. Bunun üzerine Ankara'da oynaması görüşünü konuştuk. Hatta bir ara Denizli mevzusu öncedende konuşuldu onada evet dedik. Zonguldak bile konuşuldu onada olmaz demedik. İşin sonunda ne olacak bitecek diye beklerken maçların ilk 2 ayağının manisa'da sonraki 3 ayağının antalya'da oynanacağı yönergesi açıklandı. Antalya kulüpleride bunun üzerine turnuva gitmeyeceklerini söylemişler. Şimdi buraya kadar beni haksız yapan şeyin ne olduğunu açıklarmısınız? Biz ilk 2 ayak manisa'da olsun demedik ki suçlu olalım. İlk antalya'da olsaydı. Bizim için farketmezdi. Biz sadece açıklanmış bir yönergenin maddelerine uyan 2 kulübüz. Turnuva gününde ve saatinde masasının başında olan 2 kulübüz. Bu mu bizi haksız yapar? Ya da maçların tamamı antalya'da oynanmasına sıcak bakmıyoruz görüşümü bizi haksız yapar? Mağdur olduğunuzu düşünüyorsunuz. Belkide haklısınız. Sizin açınızdan bakıp yorum yapamıycam. Ancak bizde haklıyız. Sonuç olarak yönergeye uyduk. Hakkınızı sonuna kadar arayın. Bende sizi sonuna kadar destekliyorum. Haklı olan her zaman hakkını aramalı. Ancak bizim de haklı olduğumuz gerçeğini ve bu durumu bizim oluşturmadığımızı unutmayın. Benim gözümde suçlu veya haksız yoktur. Sonuç 2 taraf içinde umarım hayırlısı olur. Biz gelinen noktada maçların tekrarlanmasını istemiyoruz..

Saygılarımla...

Ben de olsam sizin yerinizde bana ne , takvimi TEKNİK KURUL ayarlamış ben de uydum derdim ..
Sizin yaptığınız da tam bu ve bence haklısınız.

Haksız olan siz değilsiniz bunu da netleştireyim, çünkü organizasyonu yapan planlayan siz değilsiniz.
Burada haksız olan TEKNİK KURUL ve TSF'dir. Maşallah hiçbirinden de bir gık çıkmıyor.

Manisa takımı olarak sizin alınacağınız birşey yok, çünkü bunu yapan TEKNİK KURUL diğer gruplarda benzer uygulama olmamasına rağmen turnuvayı ikiye bölerek hatta ilk turları da manisa da yaptırarak niyetini belli etmiştir.

TEKNİK KURUL'dan gelecek sene için beklentimi söyleyeyim. Madem Antalya grubunun organizasyonu TEKNİK KURUL yapıyor(yine diğer gruplarda 1 kişi yapmasına rağmen), seneye 10 takım bile olsa turnuvayı Van'da ne bileyim istanbulda falan yaptırsınlar. nasılsa diğer grupların örneğini almadan kafalarına göre istedikleri ilde turnuva yaptırabiliyorlar.

(24-05-2015, 00:32)Hakan Aktaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: . Haklı olan her zaman hakkını aramalı. Ancak bizim de haklı olduğumuz gerçeğini ve bu durumu bizim oluşturmadığımızı unutmayın. Benim gözümde suçlu veya haksız yoktur. Sonuç 2 taraf içinde umarım hayırlısı olur. Biz gelinen noktada maçların tekrarlanmasını istemiyoruz..

Saygılarımla...
Ama bana sunu söyleyin ki ben de sizin iyi niyetli olduğunuza inanayım. Diğer gruplara baktığımda evet bunun bir örneği daha yok, tüm turlar antalya da olmalıydı diyemiyor musunuz? Veya elinizde bizim gruba uyan başka bir grup daha varsa onu da gösterin lütfen.
bizim haklı olduğumuz ya da haksız olduğumuz konusunda da ilginç bir şekilde sizin de sesiniz çıkmadı yalnız. yani diğer 4 gruba baktığınızda bu turnuvanın Antalya'da yapılmaması kararını mantıklı bulduğunuzu mu düşünüyorsunuz? düşünüyorsanız diğer 4 grupta da bakın su grupta şöyle bu grupta şöyle olmuş. bakın su ilin 3 takımı var diğer ilde su kadar tur oynanmış diyebiliyor musun?

Veya benim yanlış olduğumu diğer 4 gruptan örnek vererek gösterin lütfen.

Burada tüm sıkıntı TEKNİK KURUL'un muhteşem kararıdır.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Antalya karma grup ve teknik kurul - Yazar: H Mustafa Demir - 24-05-2015, 19:31

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi