Antalya karma grup ve teknik kurul
(23-03-2016, 17:37)H Mustafa Demir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizin bir takımınız olsun, grup kurulamayan ilde Hakkari  olsun (özellikle uç bir yer veriyorum) . Hakkarinin 3 takımı var bir de sizin takımınız boşta. Doğal olarak federasyon Hakkari'de olsun diyor (ki geçen seneki örneklere bakarsak demelidir de...) . Takımınızı götürür müsünüz? Sizin için gidilebilecek sınır ne? (tabi burada kasıt bölgedeki olaylardan ziyade mesafe). Federasyonun uygulaması ya da Teknik Kurul'un uygulaması kendi içinde tutarlı olmak ile beraber bence değiştirilmeli. ama çözüm nedir bilemiyorum...

Örneğiniz gerçekleşebilir elbette. Bence 2 takım da olsa aralarındaki çift tur maçları ile birisinin gitme hakkı olmalıdır.
Üç takım için de aynıdır.
Ben ilinde tek kalan ve başka takımın olmadığı iller için bu durumda bir öneri getirdim.
İlinde tek olan takımların her birisi için direk katılma hakkı belki şu an için uygun olmayabilir.
Ekonomik alt yapısı kurulabilir mi bilmiyorum. Ama en az 4 takımın mantığı diğer kulüplerin de teşvik edilmesidir.

Selamlar.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Antalya karma grup ve teknik kurul - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 24-03-2016, 14:47

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi