Arkanıza yaslanın, film başlıyor!
(26-07-2015, 08:23)Attorney at Law Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her konuya defalarca yorum yazanlar, bu konuyu (konu başlığını değil, daha önceki konu başlıklarında da tecrübe ettiğimiz üzere şike karşısında somut adım atılmaması konusunu) gündemde tutmamak için pas geçerken ...

Konuyu ÖSF na getirmiş birisi olarak umarım şahsımı kast etmiyorsunuzdur.

Bunu yazmamın sebebi, ALAKASIZ KONULARI bile şahsımla ilişkilendirme çabasında olan bazı malum üyelerdir.

Bu konuda ilk günkü duruş noktasındayım.
Ne yazık ki teyit almış bulunuyorum.

M. BACHANA nın değil bir yıl, resmi ve hukuki olarak hiç bir turnuvada
ülkemizde oynamasına taraftar değilim.
Bu yaklaşımım hukuki değer taşımayabilir, farkındayım.

Ama buna rağmen şu an bu fikri savunmak durumundayım.

Çünkü;
Sebbebini de çok ayrı bir gerekçe olarak o günlerde de yazmıştım.
Kötü ve olumsuz emsal teşkil etmesidir.
Eğitim çağındaki çocukların sporcuların olumsuz olarak etkilemesi ve daha önemlisi de tetiklemesidir.

Sosyal, toplumsal ve çocuk kişilik gelişimi açılarından bakınca o yaştaki sporcuların (ne yazık ki erkeklerin ezici çoğunlukta olduğu bir oranda)
bu tip davranışların benimsenme sebebi teşkil ettiğini yazmıştım.

EMEK HIRSIZLIĞI AF EDİLEMEZ!
ÜSTELİK İKİ DEFA AYNI KİŞİ TARAFINDAN YAPILDIYSA !!

"OLAYIN ÜSTÜNDEN BİR YIL GEÇTİ" NE DEMEK?

ORTADA İKİ AYRI OLAY VAR.
Bir ceza değil iki ayrı inceleme gerekir.

Yani iki ayrı ceza!
Ayrı ayrı paketlenmiş...

Konu aslında konferanslıktır.
Toplumsal etkileşimine gitmeyeceğim.
Yine malum kişler konunun saptırıldığını düşünerek azı dişlerine kadar kahkahayla gülen ifadeler göndereceklerdir.
Bu onların ciddiyetsizliği ve eksikliği olarak kendi yazılarında istatistiksel olarak yerini koruyacaktır.
Ama bu konunun ciddiyetle tartışılması ve bence etkili bir kamuoyu oluşturulması gerekecektir.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Arkanıza yaslanın, film başlıyor! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 26-07-2015, 11:20

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi