Arkanıza yaslanın, film başlıyor!
(20-08-2015, 00:06)Ateş Ülker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Atturney ilgili sporcunun Başkanlık makamı tarafından Ceza Kuruluna sevk edildiğini öğrendi.Ancak biraz gecikmiş olmadık mı?Kendisi başvurusunu İş Bankası ligi bittikten sonra mı yapmıştı?
Merhaba Ateş Bey,

6 ağustosta kargo şirketini arayıp kurye çağırdım ancak, gelen kurye konşimento (benim evrakı ona teslim ettiğime dair belge) getirmemişti ve dolayısıyla ben de kuryeyi geri gönderip ıslak imzalı dilekçeyi posta yolu ile federasyona gönderdim.

Bu arada bir de PTT'nin sisteminde arıza olmuş ve netice olarak ıslak imzalı dilekçe TSF'ye 17 ağustos günü öğleden sonra teslim edildi. 19 ağustosta ise bu kişi "idari tedbirli" olarak Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Ben de bu dilekçenin zamanında ulaşmasını ve bu kişinin idari tedbirinin lig sırasında başlamasını isterdim ve ilgili görüşmelerde bunu ısrarla belirttim. Lig bitmeden telefon ve mail ile birkaç kez bana ulaşılarak postanın durumu soruldu. Ben şike konusunda hassas birisi olarak, hatta federasyon gereğini yapmasaydı işi farklı boyutlara taşıma kararlılığında birisi olarak, federasyonun geç de olsa (kendilerine resmi bir başvuru gelmediği için geç kalındığı anlaşılıyor) gerekli reaksiyonu verdiğine kanaat getirdim.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Arkanıza yaslanın, film başlıyor! - Yazar: Attorney at Law - 20-08-2015, 00:42

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi