Türkiye şampiyonası YASAL HARCIRAH hakkında...
Arkadaşlar selamlar;
Bu yıl Türkiye küçükler satranç şampiyonasına 10 sporcu ile katılım sağlıyoruz.Bu sporcuların 6 tanesi il birinciliği turnuvasında dereceye girdiler.Sporcularıma GHSİM tarafından nasıl harcırah alabilirim.
Bilgi vermenizi rica ederim...
Ara
(06-01-2016, 20:28)halitataman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar selamlar;
Bu yıl Türkiye küçükler satranç şampiyonasına 10 sporcu ile katılım sağlıyoruz.Bu sporcuların 6 tanesi il birinciliği turnuvasında dereceye girdiler.Sporcularıma GHSİM tarafından nasıl harcırah alabilirim.

[color=#3333ff]İl temsilciliğiniz aracılığıyla bunu talep edeceksiniz.[/color]

[color=#3333ff]Faaliyet programındaki bu yarışmada ilini temsil etme hakkını kazanan tüm sporcu ve idareci antrenörlere bu yasal hak ödenecektir. Ancak bu konuda geç kalınmaması da gerekmektedir.[/color]

[color=#3333ff]Hangi ildesiniz bilmiyorum.[/color]

[color=#3333ff]İl temsilcinizin yanısıra bu hakkı talep edecek olan sporcu antrenör ve velileriniz ile birlikte talep etmeniz daha yerinde olacaktır.[/color]

[color=#3333ff]Bunu neden yazdım?[/color]

[color=#3333ff]Ülkemizde bazı haklar deyim yerindeyse kafakola alınarak gasp edilmektedir. Satranç için ayrılan ve il'e gönderilen bütçe, başka branşlara da kaydırılabilmektedir.[/color]

[color=#3333ff]Buna il örgütü olarak izin vermeyiniz.( Bakınız 6245 sayılı harcırah kanunu)[/color]

[color=#3333ff]  [/color]

[color=#3333ff]Kocaeli'de ilini temsil etme hakkı kazanan 12 kategori birincisi sporcu bu haktan faydalanmaktadır.[/color]

[color=#3333ff]İl temsilcisinin bu konudaki bilinci ve il örgütü sayesinde bu hak, hak sahiplerinin bilgisine sunulmuştur.[/color]

[color=#3333ff]SAYGILARIMLA...[/color]
- MATRANÇ -
Ara
(06-01-2016, 20:28)halitataman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar selamlar;

Yasal hakkınız için başvuruda bulunup bu hakkınızı alabildiniz mi?
Merak ettim.

Selamlar...
- MATRANÇ -
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi