İSTİFA
[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]Değerli  Satranç Kamuoyuna[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]7.Kasım 2012 tarihinde başlamış olduğum TSF Eğitim Kurulu çalışmalarıma sağlık ve ailevi sebeplerimden dolayı son vermek durumundayım. Kararım özel sebeplerden kaynaklanmaktadır.[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]Kurum, ikinci bir kişi ya da kişiler ile ilişkili değildir.[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print] [/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print] [/font][/size][/color][color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]Çalışma sürem içinde bana kurum içinde anlayış gösteren tüm emekçi kardeşlerime ve sonsuz özverili çalışma arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim.
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]TSF için gerek mevcut yönetime ve gerekse yeni yönetimlere şimdiden başarılar dilerim.
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print] Özellikle okul satrancının ülkemizde sorgulayan ve düşünen nesiller yetiştirilmesindeki katkısının farkında olan tüm yönetim ve çalışanlar ile çok başarılı bir ivme yakalaması en büyük dileğimdir.
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print] Ülkemiz sportif  satrancının kaliteli yönetimlerle gelişimi ile uluslararası alanda beklentileri karşılayacak hak ettiği yeri alabilmesi için omuz verecek olan tüm çalışanlara her kim olursa olsun minnet duyacağımı belirtmek isterim.
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]Kamu oyuna saygılarımla duyururum.
Eki: Bir adet dilekçe.

[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]  TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU BAŞKANLIĞI’NA -ANKARA
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]TSF Eğitim Kurulu Başkanlığı ve üyeliği görevimden öncelikle sağlık ve ailevi sebeplerim dolayısıyla ayrılmaya ve bir daha hangi kişi ya da yönetim olursa olsun bu çalışma alanının içinde olmamaya karar verdim.
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]Benim için her zaman onurlu bir görev olan bu çalışma alanımdan ayrılma kararı kolay değil ama ne yazık ki kesindir! [/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]Kararım her hangi bir kişi, mevcut ya da muhtemel yönetimler ile ilişkili değildir. Tamamen şahsım ve bugünkü sağlık sorunlarım ile yakından ilgilidir.
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]Şahsıma tahsis edilmiş olan telefon hattını da Çanakkale il temsilciliği aracılığıyla Ankara'ya gönderiyorum.
[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]Bu konuda bu güne kadar ki destekçi yönetim anlayışınızdan dolayı minnet duygularımı paylaşır, istifa kararımın gereğini arz ederim.[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Segoe Print]Hoşça kalınız. 
                                                                  M. Aşkın TAŞAN                                                                              15.09.2015[/font][/size][/color]
- MATRANÇ -
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi