BRAVO GENÇLER!
(02-10-2015, 10:53)Ateş Ülker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben de gençleri kutlarım.Aşkın beyin vurguladığı şekilde ailelerini ve çalıştırıcılarını da kutlarım.Ancak çalıştırıcıların isimlerini burada belirtmek de isterdim.Federasyon yönetimleri çalıştırıcıların isimlerini açıklamayı ihmal edebilir.Geçmişde ihmal edildiğine tanık olduk.Ama bundan sonra ihmal etmeyelim!Çünkü bütün bu bilgilerden alacağımız dersler var.İlk beş dereceye giren sporcular bugüne kadar kimlerle çalıştı?Bu bilgiler,gazetecilerin yapacağı söyleşide de açıklanabilir.Eğer çalıştırıcılar başarılı ise bu başarı da yine Federasyon için övünç kaynağıdır.Sporcunun tek başına çalışıp bir yerlere gelmesi nadirdir!Çalıştırıcıların isimlerini açıklayarak bütün çalıştırıcıları teşvik edelim!Teşvik kavramı çok önemlidir.Avrupa'lılar teşvike çok önem veriyor.Biz teşviki ihmal ediyoruz.Çünkü kafamız başka önceliklerle meşguldür.

Işık Can'ı Tamer KARATEKİN olarak biliyorum, eğer değişmedi ise. Diğerleri için bir bilgim yok. Bu benim eksiğimdir. Aslında kurumsal çalışmadan ayrılmış bir olarak bu konuda da kendi eksikliğimdir. Her çalışmada ve kampta gözlem yapmalıydım. Belki böylesi daha doğru olurdu. AYGEG den yetişenler de vardır belki.
Bir dahaki sefere bu konuyu da araştırıp yazarım.

Selamlar.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 01-10-2015, 12:31
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: Ateş Ülker - 02-10-2015, 10:53
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 02-10-2015, 17:54
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 04-10-2015, 16:18
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: abdulkadirbener - 05-10-2015, 17:19
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: Ateş Ülker - 06-10-2015, 23:43
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 07-10-2015, 14:26

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi