BRAVO GENÇLER!
Federasyon desteği ile katılmanın kuralları bellidir.Bu bakımdan kendi imkanları katılmış veya Belediyenin desteği ile katılmış ve başarılı olmuş bir sporcu için "Federasyon onu neden desteklemedi?"deme hakkımız yoktur.Yanlış anlaşılmasın!Federasyondan başarılı sporcuların çalıştırıcılarını Topluma açıklamasını bekliyoruz.
Öte yandan Balıkesir Altıeylül Belediyesinin bir Satranç sporcusunu desteklemiş olmasına çok sevindim.Ben genelde Belediyeleri Uluslararası Açık turnuvalar yaptıkları için eleştiriyorum.Çünkü bu turnuvalar için yapılan harcamalar yabancıların lehine yapılmaktadır.Yerlilere yararı çok azdır!Oysa bu örnekde sağlanan destek doğrudan yerli sporcuya verilmiştir.Görüldüğü gibi imkan verilirse Havuzun dışında olan yerli sporcuların da başarılı olmaları mümkündür.Bütün mesele insanlarımızın hevesini arttırmaktır.Teşvik önemlidir."Ödüller sahiplerini buldu"şeklinde atılan başlıklar yerlileri teşvik etmez.Ama "yerlilere ayrı ödül verildi"diye yazarsanız bu başlık yerlileri teşvik eder.
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 01-10-2015, 12:31
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: Ateş Ülker - 02-10-2015, 10:53
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 02-10-2015, 17:54
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 04-10-2015, 16:18
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: abdulkadirbener - 05-10-2015, 17:19
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: Ateş Ülker - 06-10-2015, 23:43
RE: BRAVO GENÇLER! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 07-10-2015, 14:26

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi