Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
(05-11-2015, 09:22)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-11-2015, 23:02)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önümüzdeki dönem, bu yönetim 1.200.000 TL  "yönetim ve BÜRO giderleri" harcamasını hedefliyor.
Siz neyi kıyaslamaya çalışıyorsunuz?

Öncelikle böyle bir bilgiye hangi kaynaktan ulaşıldı acaba?
 Henüz yeni dönemin planlaması yapılmadı diye biliyorum. Bu planlamadan önce tüm kurullardan dönem sonu etkinlik raporu ve yeni dönem ile ilgili yapılması düşünülen en temel etkinlikler konusunda başkanlardan öneri alınırdı.

Bu yapıldı mı henüz?

Her şeyin haberi size geliyor ve bu tür bilgilerden mahrumsunuz Smile, yorum yok.

Esas konuya dönelim;

Bir ÖSF üyesi bu başlığı açıp "Ben Satranç Haber sitesine eleştiri yazısı yazdım ama yayınlamadılar" deseydi her şey normal olurdu.

"Bana gelen şikayetler" , "Bana gelen bilgiler" , "Bana ..... gelen" tipi cümleler kurarsanız kim olduğunuz sorgulanır.

Üstelik sayın Taşan sizde bu şahsı tanıdığınızı ima eden yazılar yazıyorsunuz.

Sözüm şudur: Satranç haber sitesi kurulmuş ve yapısı belli, ne için kurulduğu da şu ana kadar yayınlanan yazılardan bellidir.

Hukuka aykırı durumları varsa herhangi bir hakkınızı kullanın derim, aksi durumda rahatsızlık duyanlar da benzeri siteler açabilir ve bu şahıslarla mücadele edebilirler.

Burada, babacan tavırlarla, "ağır kişi", "Tsf yöneticisiyim" gibi imaj yaratan, kim olduğunu bilmediğim kişilerden yorum ve mesajlar gelirse, tepki gösteririm ve ilk tepkimi de size gösteriyorum: Yanlı davranmayı bırakın, objektif olun.
Alisatran35 gibi kişilerin bu davranışları kesinlikle etik değildir.
Bu gibi şahısları desteklemenizi de size yakıştıramıyorum.

Selamlar.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: Miyazaki - 05-11-2015, 12:20

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi