Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
(06-11-2015, 09:00)Ateş Ülker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu bölümde yapılan yazışmalarda hangi sonuca ulaştığımızı ve ne anladığımızı özetleyen bir kimse olursa kendisine teşekkür etmek isterim.Hangi konuyu konuştuk?Ben ilke olarak şahıs isimlerinin konu başlığı olarak kullanılmasının doğru olmadığını hatırlatmak istiyorum.Bu başlığı tercih eden üyemiz,belki yazılanların hemen unutulacağını ama başlığın hatırda kalacağını öngörmüştür.Konuyu açan Sayın alisatran35, 2010 yılında yaşanan sıkıntılardan sözetmiştir.Ben özellikle 2010 yılına ait yaşanmış sıkıntı hatırlamıyorum.Yaşanmışsa bu sıkıntıların neler olduğunu burada açıklayalım.Bu takdirde bu bölümün Topluma vereceği mesajlar daha yararlı olabilir!

[color=#3333ff][size=medium][font=Segoe Print]Ortada bir site var.[/font][/size]
[/color]
[color=#3333ff][size=medium][font=Segoe Print] Bu sitenin tek taraflı haber ve yorum yaptığı iddiası var.[/font][/size][/color]
[color=#3333ff][size=medium][font=Segoe Print]Şöyle iki fikir öne sürüldü:[/font][/size][/color]
[color=#3333ff][size=medium][font=Segoe Print]1- [/font][/size][size=medium][font=Segoe Print]Sitede yayınlanan haberlere gelen ve kendilerini öven yorumlar hemen yayınlanırken, eleştirel yorumlara yer verilmiyor.[/font][/size][/color]
[color=#3333ff][size=medium][font=Segoe Print]2- [/font][/size][size=medium][font=Segoe Print]Satranç haber sitesi kurulmuş ve yapısı belli, ne için kurulduğu da şu ana kadar yayınlanan yazılardan bellidir (Bu ikinci fikre göre TSF ye muhalefet amaçlı kurulduğu bunun da yayınlanan yazılardan belli olduğu anlamı çıkıyor, yanlışsa lütfen düzeltilsin). [/font][/size][/color]
[color=#3333ff][size=medium][font=Segoe Print] [/font][/size][/color]
[color=#3333ff][size=medium][font=Segoe Print]Şimdi düşünmek gereklidir. Her ikisi de doğruysa eğer ortada eksik kalan bir şeylerin olduğu öne sürülebilir.[/font][/size][/color]
[color=#3333ff][size=medium][font=Segoe Print]Ancak bana site yönetiminden gelen bir yazı ile bu sitede gerekli düzenlemenin yapıldığı ve üye olmadan da mesajlar yazabileceğimiz hatırlatılmıştır.[/font][/size]
[/color]
[color=#3333ff][size=medium][font=Segoe Print] İlgili arkadaşlara teşekkür ederim.[/font][/size][/color]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 06-11-2015, 13:18

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi