Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
Sayın Taşan

Ömrüm, burada size anlayıp ta, anlamamazlıktan geldiğiniz konuları, anlatmakla geçecek.  Cool

1.alisatran35 sizin müvekkiliniz değil , bırakın kendisi yazsın, siz neden savunuyorsunuz.

2."Unvanım var, yetkim var,mevkim var ama açıklamam" demek buradaki insanlara hakarettir,madem anlamamakta ısrar ediyorsunuz, son defa deneyeyim:

Playchess te isim açıklamadan oyun oynarsınız sizi kimse bilemez, site bunu saklı tutar. Fakat unvanım var derseniz , bunun ispatlanması gereklidir, aksi takdirde Playchess diğer tüm üyelerine ve üye olmayı düşünenlere reklam-kandırmacası uygulamış olur.

Siz "bana gelen şikayetler" derseniz anlarım, alisatran35" bana gelen şikayetler" derse "haydi oradan,sen kimsin be insanoğlu" derim, bunu diyemiyorsam, ÖSF de eksik olan bir uygulama var demektir,

Hala anlamadıysanız ÖSF den sizin Aşkın Taşan olup olmadığınızın teyidini isteyeceğim. Idea

3. Ali Nihat Yazıcı şu konuda haklıdır: "Ben yazıyorum" diyor ,üslubunu beğenelim veya beğenmeyelim.Üstelik son yazısında "size ters gelen bir yorumum varsa hukuki yollara başvurun" diyor. Eee daha ne yani?

Orada ben de yorumlar yaptım, site e-mail istiyor şartı bu, uymayacaksan bir (.) dahi yorum yapamazsın, playchess'te parayı vermezsen ya da TSF -lisans kanalıyla gerçek üye olmazsan playchess sana istediği ölçüde olanak sunar.

4.Küfür yok hakaret yok diyorsunuz ama alisatran35'in  benimle ve tüm ÖSF üyeleriyle ve hatta ÖSF nin kendisiyle bu tür yaklaşımlarla kafa bulmak (tabirini kullanacağım bayağı güzel karşılıyor) isteyen bir şahıs olmadığını nereden bileceğim.

Bir sonraki yazısında GM olduğunu iddia ederse ne yapacağım? inanacak mıyım?  Örneklerim; satrançsever, TSF ve unvanlı satrançseverler üçgeni çerçevesindedir, başka meslek ve unvanlarla burada bir şeyler yazsanız ve isminizi açıklamazsanız kendi kendime "bana ne? ......... olmuşsun ama adam olamamışsın" derim, buraya, ÖSF'ye de bir şey yazma ihtiyacı duyar ya da duymam , tam tersi de olabilir "Ne isen fark etmez, iyi yazıyorsun" derim.

Selamlar
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: Miyazaki - 12-11-2015, 09:53

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi