Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
(12-11-2015, 22:35)alisatran35 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1-2011 yılında Çin'e birlikte gittiğiniz Elizabeth Pethz kimdir? Çok iyi İngilizce biliyorsunuz, bu kişi sizin tercümanınız olarak mı Federasyon parası ile Çin'e gitmiştir? Yoksa burada bazı AHLAKSIZLIK düşünceleri mi vardır?

Bu çok ama çok yakışıksız bir yorum! Forum yönetiminden ve alisatran35'ten bu satırların silinmesini rica ediyorum.

1- Elisabeth Paehtz, 2011 yılında TSF çalışanı değildi.
2- Elisabeth Paehtz, Çin'de FIDE tarafından Dünya Akıl Oyunları'na davet edilmiş bir sporcu olarak bulunuyordu.  
3- Masrafları organizasyon tarafından karşılandı. Kendisine TSF yada ANY tarafından herhangi bir ödeme yapılmadı.
4- Haftalarca misafirim olmuş samimi bir arkadaşım olan Elisabeth ile samimiyetime dayanarak söyleyebilirim ki, kendisinin ne Çin'de, ne de başka bir zamanda herhangi bir yerde, bahsedilen kişi ile AHLAKSIZ bir düşüncesi yada eylemi olmamıştır. 

Bu tür konulara çok meraklıysanız beni arayın, ben size kimin kimle AHLAKSIZ düşünceleri olmuş, kimler kimleri reddetmiş, kimlerle ne aşamaya kadar geinlmiş ve daha birçok şeyi anlatayım ama bunun yeri forum değildr. Hele ki isim vererek bu iftirayı atmak çok yakışıksızdır.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: Attorney at Law - 12-11-2015, 23:44

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi