Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
Değerli dostlar ve forum yönetimi
Bu kadar ağır bir yazı yazmak zorunda kaldığım için sizlerden özür diliyorum. Ancak Ali Nihat Yazıcı'nın yazdıklarına bakıldığında yazılanları normal karşılayacağınızı umuyorum.
Avukat arkadaşımın (Attorney at Law) verdiği cevabı da takdirle karşılıyorum. Orada bahsedilen iddia aslında içeriği değiştirilmiş olduğu halde ilk halinden alıntı yapılmış. Ben gerekli cevabı aldığım için o kısmın içerikten çıkarılmasını Forum yönetiminden talep ediyorum. Bu iddiayı da internette halen dolaşımda olan ve Yazıcının da cevap veremediği bazı iddiaları yazan tarafsız satranc facebook sayfasından aldım. Dediklerinizi saygıyla karşılıyor ve bu cevabı yeterli buluyorum. Hiç kimseye haksız bir ithamda bulunmak da istemem. Diğer iddiaların da bir kısmı sözel olarak camiada yazılı olarak da internette dolaşımda ama henüz onlara cevap verilmiş değil.
Verdiğim rahatsızlıktan dolayı hepinizden yeniden özür diliyor, saygılarımı sunuyorum.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: alisatran35 - 13-11-2015, 05:08

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi