Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
(12-11-2015, 23:36)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2015, 19:41)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2015, 09:53)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [color=#0070c0][font=Segoe Print]İnsanları aile bireyleri üzerinden; oğlundan ve eşinden dolayı fütursuzca, hukuki olarak kanıt sunmadıkça itham edemezsiniz. Çok açık bir şekilde kişilik hakları zedelenmiştir. Bunu nasıl kabul edebilirsiniz sn. BAYRAM? Sizden bu konuda görüş bekliyorum. Unutmayın![/font][/color]

Sayın Taşan 

Ali Nihat Yazıcının yazılarından, Mojo jojo'nun yazılarından ya da bir başkasının kişisel sitesindeki yazılarından, şahsıma yönelik itham olmadıkça, benden nasıl bir sorumluluk yüklenmemi bekliyorsunuz? Bunu anlayamadım. Huh

Sn. Hocam,

Siz burada TSF nin ya da TSF nin paydaş olarak başlatmış olduğu, içinde yer aldığı bir çok konunun "sorgulanması" için dikkat çeken yazılar yazdınız. Yorumlarda bulundunuz.
Bunları olumlu buluyorum. Toplum bu sayede bilgilendi.

Ancak,
Bu yazıları yazmanıza sebep olan düşünceniz bireysel bir çıkış mı yoksa toplumsal mıdır?
Gerçi her ikisi de sonuçta toplumsal sorumluluk anlayışındandır. Çünkü topluma intikal ettirmişsiniz. Onun gündemine almış ve bunu kararlılıkla yapmışsınız.
Burada bir sorumluluğunuz yok mudur?

Aynı sorumluluğu da insanlara hakaret içeren yazılar yazılan bir sitede hakkında da göstermenizi bekledim.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 13-11-2015, 09:12

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi