Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
(12-11-2015, 22:35)alisatran35 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1-
2-Sitenizde koyduğunuz başlık: TSF İstemediği İçin Ülkemizde Düzenlenmeyen 2015 Dünya Yaş Grupları Şampiyonası... Acaba TSF sizin hangi AHLAKSIZ teklifinizi kabul etmedi de, şampiyonayı Türkiye'ye alma konusunda ısrarcı olmadı?
3-Türkiye Satranç Gönüllülüleri Geliştirme ve Eğitim Vakfı'nı hangi amaçla kurdunuz? Buraya hangi akrabalarınızı aldınız? Ve kimlere yetkisiz olarak imza attırıp, yarın hapse girmelerine neden olabilecek bir AHLAKSIZlık yaptınız?
4-Türk Demokrasi Vakfına alelacele aktardığınız para AHLAKSIZ ca bir yaklaşımın ürünü olabilir mi?
5-Değerli dostum Kuvay SANLI'ya 2010'da hangi AHLAKSIZ iftirada bulundunuz?
Sn. alisatran35,

Gündeme getirdiğiniz bu sorular ve konular ile deyim yerinde ise , "kulağımıza kar suyu kaçırdınız".

Şimdi bu konularda bilgi sahibi olmayan üyelere son derece açık ve kaynağından bilgi iletebilir misiniz?
Ortaya bazı konular-iddialar attınız.
Bunların bir kısmı son derece ciddidir.

İnsanların onur ve hassiyetleri toplum önünde tartışmaya açılırken çok dikkatli olmak gereklidir.
Kişilik hakları asla zarar görmemelidir.
Bunu da karşı bir misilleme olarak kullanmak ne kadar doğrudur?
Bu kim olursa olsun!

Elinizde kanıt olmadıkça, ya da yasal süreç sonucunda hukuki bir karar olmadıkça bu konuları gündeme getirme amacınızı anlamaya çalışıyorum.

Yanlışım, çelişkim ve açığım varsa lütfen düzeltiniz.

Eğer bu konuda özellikle de toplumsal etik değerler hakkında düşüncelerim yanlışsa fikrinizi belirtmenizi istiyorum.

Ben gerek sizin hakkınızda yazılan olumsuz yakıştırmalar ve gerekse öne sürdüğünüz iddialar hakkında muhataplarından tolumsal içerikli bir düşünce yazısı da bekliyorum.

Saygılarımla...
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 13-11-2015, 11:02

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi