Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
Taşan:
"Sn. Hocam,

Siz burada TSF nin ya da TSF nin paydaş olarak başlatmış olduğu, içinde yer aldığı bir çok konunun "sorgulanması" için dikkat çeken yazılar yazdınız. Yorumlarda bulundunuz.
Bunları olumlu buluyorum. Toplum bu sayede bilgilendi.

Ancak,
Bu yazıları yazmanıza sebep olan düşünceniz bireysel bir çıkış mı yoksa toplumsal mıdır?
Gerçi her ikisi de sonuçta toplumsal sorumluluk anlayışındandır. Çünkü topluma intikal ettirmişsiniz. Onun gündemine almış ve bunu kararlılıkla yapmışsınız.
Burada bir sorumluluğunuz yok mudur?

Aynı sorumluluğu da insanlara hakaret içeren yazılar yazılan bir sitede hakkında da göstermenizi bekledim."

Sayın Taşan
Koyu renkle belirttiğim beklentinize cevap veriyorum, diğerlerinden bir şey anlamadım.

Tekrar ediyorum: Satranç haber sitesinde yazılanlar veya başka tüm web sitelerinde yazılanlar ile ilgili, bir sorumluluk yüklenmemi beklemenizi anlayamıyorum.

Rahatsız olduğum konuyu defalarca belirttim ve bu başlığı açan şahıs sonunda: "yönetimden değilim" diyebildi.

Bunun dışında Ali Nihat Yazıcı'nın uslubunu beğenelim ya da beğenmeyelim yazılarında imzası var.

Ayrıca, konu dar alana sıkışmaya başlamış, dolayısıyla şahsi bilgiler (Doğru veya yanlış) içeren yazılar yazılmaya başlanmış olup, bilgim veya ilgimin olmadığı herhangi bir konuda, bu durumda yorum yapmak istemem.

Selamlar
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: Miyazaki - 13-11-2015, 11:42

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi