Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı
(13-11-2015, 11:12)Ateş Ülker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum üyeleri benim sözümü dinlemediler.Uzattıkça uzattılar.Sonunda ortaya çıkan tablo karşısında herkesin ağzı açık kaldı.Özellikle yaşı benim yaşıma yakın olanlar benim deneyimlerini göz önünde bulundurmalı ve başlığında özel isim bulunan bir kutuya bu kadar çok mesaj eklememeliydi.Şimdi duvarda açılan deliklerin Forum yönetimi tarafından örülmesini bekleyeceksiniz!3700 defa okunmuş olan bu bölümde Topluma ne anlattık?Özetleyebilir misiniz?Biraz daha devam edelim isterseniz!10.000 defa okununca rekorlar kitabına gireriz!Bu bölümde ortaya çıkan tablo çok acı bir tablodur.Yarının dünden daha iyi olamayacağını göstermektedir.

Bazı konular açıldı.
Haklı ya da haksız bazı ithamlar ortaya kondu.

Benim anlatmak istediğim konu doğruluğundan emin olmadıkça bir itham ve suçlamanın buraya taşınmamasıdır.
Kanıtlarıyla sunulmalıdır.

Kuruluş amacı belli olan bir sitede yazılanlar kendilerini bağlar.
 Ancak orada da iftira ve kanıtlanmamış olaylar -varsa ki- yazıldığında muhatapları için hukuksal süreç başlar.

Hukuksal sürecten daha önemlisi, -kanıtlarıyla- toplumun bilgisine sunmaksa, o zaman iddiaların da kanıtlarıyla sunulması ve toplumun doğru bilgilendirilmesi gerekir.

Açılan her siteye bu şekilde cevap mı verilecektir?
Bence tuzağa düşmeyin.

Kanıt sunarsanız kimse karşı çıkamaz değil mi?

Saygı ve selamlarımla.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Satranç Haber veya Ali Nihat Yazıcı - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 13-11-2015, 12:05

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi