Problem ve Kombinasyonlar
Merhaba,

Telif hakları gerektirmeyecek Problem/kombinasyonlara ihtiyacım var. Böyle problem ve kombinasyonlar bulabileceğim bir site ve elinde olanlar varsa ve bana iletebilirler ise çok memnun olurum.
Ara
(04-11-2015, 23:27)haliltaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Telif hakları gerektirmeyecek Problem/kombinasyonlara ihtiyacım var. Böyle problem ve kombinasyonlar bulabileceğim bir site ve elinde olanlar varsa ve bana iletebilirler ise çok memnun olurum.

Yunus Emre Özbey başlıklı konuda ben elimdeki yerli kurguları vermiştim , sanırım bir problem! çıkmaz Smile
Ara
(04-11-2015, 23:39)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-11-2015, 23:27)haliltaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Yunus Emre Özbey başlıklı konuda ben elimdeki yerli kurguları vermiştim , sanırım bir problem! çıkmaz Smile

Teşekkür ederim.
Ara
Kombinasyonların (özel kurgular hariç, oyunlardan elde edilenleri kastediyorum) telif hakkı gerektirdiğini nereden çıkardınız?
Oyunlardan elde edilen problem ve kombinasyonların telif hakkı gerektirmediğini düşünüyorum.
Oyunlar herkese açık bir şekilde yayınlanmakta ve ücret talep edilmemektedir.
Farklı görüşü, bilgisi, belgesi olan varsa lütfen bildirsin.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi