Küçükler ve Yıldızlar 2016
Turnuvaya az bir zaman kala, bazı illerde, bu turnuvaya gitme şartının temel alındığı, Küçükler ve Yıldızlar il birincilikleri henüz yapılmamış durumdadır.

Geçmişte ilinde küçük ve yıldızlar il birinciliği yapılmadığı için Türkiye küçük ve Yıldızlar turnuvasına kayıt yaptıran oyunculardan katılım payı olarak fazla para alınmıştı, kısacası il temsilcilerinin yapmadığı turnuvaların cezasını TSF oyunculara kesmişti...

Duyurulur.
Ara
(02-12-2015, 11:24)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: (...) kısacası il temsilcilerinin yapmadığı turnuvaların cezasını TSF oyunculara kesmişti...

Ama il temsilcileri zorunludur, ama başka türlüsü olamaz, ama biz Türkiye'de yaşıyoruz, ama burası Manhattan değil, ama hayatın içinde nitelikteki birliktelikle aşamayacağımız sorun yoktur, ama her dernekte bir Vatan ağbi de yoktur, ama ama ama Smile
Ara
(02-12-2015, 11:38)Mojo Jojo Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-12-2015, 11:24)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: (...) kısacası il temsilcilerinin yapmadığı turnuvaların cezasını TSF oyunculara kesmişti...

Ama il temsilcileri zorunludur, ama başka türlüsü olamaz, ama biz Türkiye'de yaşıyoruz, ama burası Manhattan değil, ama hayatın içinde nitelikteki birliktelikle aşamayacağımız sorun yoktur, ama her dernekte bir Vatan ağbi de yoktur, ama ama ama Smile

"Ama il temsilcileri zorunludur,"
[size=large][font=Segoe Print]Elbette bu sistemde zorunludur. Siz TSF nin dışında bir güç olarak bunu değiştirin de sizde kurtulun şu il temsilciliklerinden biz de kurtulalım sizin şu serzenişlerinizden. Hazırlayın bakalım bir yasa tasarısı...
Ucundan hukuk okumuşluğunuz yok muydu? Manhattan’da yaşarken bunları yapamazsınız öyle değil mi?
[/font][/size]
" ama başka türlüsü olamaz,"

[size=large][font=Segoe Print]Olur![/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print]Buna TSF mi öncülük etsin? 62 federasyon il temsilciliği devam eden bir sistemde, TSF desin ki GSGM ne “Biz kaldırıyoruz arkadaş il temsilciliklerimizi! Hatta Dışişlerine de söyleyin, dış ülkelerdeki elçiliklerimizi de kapatsınlar”
 [/font][/size]
"ama biz Türkiye'de yaşıyoruz, ama burası Manhattan değil,"

[size=large][font=Segoe Print]“Siz nerede yaşıyorsunuz?
 JOJOSİSTANBUL da değil mi? Türkiye’de sistem şimdilik bu! Bu gerçeğe beğenmeseniz de alışmak zorunda değilsiniz elbette. Ancak böyle eleştirir durursunuz. Bu gerçeğin içinde farklı bir şeylere yapmaya çalışanlara da sövgüler düzersiniz. Her şey o dış ülkelerdeki gibi çok güzel değil mi?
[/font][/size]
" ama hayatın içinde nitelikteki birliktelikle aşamayacağımız sorun yoktur, ama her dernekte bir Vatan ağbi de yoktur, ama ama ama"

[size=large][font=Segoe Print]Ciddi olun![/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print] Ben birliktelik diyor ve arkasında- yanında her yerinde duruyorum fikrimin.[/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print] Sn. Vatan HACIEFENDİOĞLU’NU emektar tavrını, sahiplenmesini ve efsaneleşmesini örnek olarak sundum. Bunun her yerde aynı olamayacağını söyledim. Bu doğrudur.
[/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print]Ama siz, bir ismi ben ne kadar ulvi amaçla kullanmışsam, bir o kadar ters amaçlara, bir ismi örnekleme amacı dışında alet ederek kullanıyorsunuz.
Hadi,
Söylemekten imtina ettiğiniz konuları söyleyeyim;[/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print]1-[size=x-small][font=Times New Roman]           [/font][/size][/font][/size][size=large][font=Segoe Print]Yıllık Etkinlik Programına göre vaktinde yapılmamasının suçu TSF de mi? Vaktinde yapılmamış her türlü yarışmanın sorumluluğu il temsilcisinin olmalı. Onu denetleyenlerin de bu konuda yaptırımları olmalıdır. [/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print]2-[size=x-small][font=Times New Roman]           [/font][/size][/font][/size][size=large][font=Segoe Print]Yoksa TSF bu konuda özellikle geciktirilmesini mi istiyor? Böyle bir anlamın çıkması bile yeterli midir?[/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print]3-[size=x-small][font=Times New Roman]           [/font][/size][/font][/size][size=large][font=Segoe Print]HER TÜRLÜ TÜRKİYE FİNALİ’NE KATILIM ÜCRETİ KATILARAK, AYRICA PARA ÖDEYEREK KATILIMA KARŞIYIM. Bunu bürokrasi de kabul etmiyor. Para toplanarak katılımın olduğu TÜRKİYE ŞAMPİYONASI na giderken İl Müdürlüğü ödeme yapmıyor. Bunun örneklerini verdim, ben kendim yaşadım.[/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print]4-[size=x-small][font=Times New Roman]           [/font][/size][/font][/size][size=large][font=Segoe Print]En başından beri ne para toplanmasına, ne de harcırah almadan gidilmesine asla razı değilim. Bunu sürekli de açıklamama rağmen aynı göndermeleri yapmak ne kadar ciddi ve inandırıcıdır?[/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print] [/font][/size]
[size=large][font=Segoe Print]Ciddi, içi dolu, ayakları yere basan, toplumu uyaran yazılara saygım var.

Bu yazınıza saygı duyamayacağımı zaten siz: “[/font][/size]ama hayatın içinde nitelikteki birliktelikle aşamayacağımız sorun yoktur, ama her dernekte bir Vatan ağbi de yoktur, ama ama ama...”
 [size=large][font=Segoe Print]şeklinde yazarak samimi olmadığınızı da göstermişsiniz.

Selam ve saygılarımla.[/font][/size]
- MATRANÇ -
Ara
(02-12-2015, 13:35)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [size=large][font=Segoe Print]
1-[size=x-small][font=Times New Roman]           [/font][/size][/font][/size][size=large][font=Segoe Print]Yıllık Etkinlik Programına göre vaktinde yapılmamasının suçu TSF de mi? [/font][/size]

Yok. Bende !   Smile
Ara
(02-12-2015, 13:56)Mojo Jojo Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-12-2015, 13:35)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [size=large][font=Segoe Print]
1-[size=x-small][font=Times New Roman]           [/font][/size][/font][/size][size=large][font=Segoe Print]Yıllık Etkinlik Programına göre vaktinde yapılmamasının suçu TSF de mi? [/font][/size]

Yok. Bende !   Smile

Şunu bile tam almamış saptırmışsınız. Ben tam olarak şunu yazdım;

1-[size=large][font=Segoe Print]Söylemekten imtina ettiğiniz konuları söyleyeyim;[/font][/size]

[size=large][font=Segoe Print]1-[size=x-small][font=Times New Roman]           [/font][/size][/font][/size][size=large][font=Segoe Print]Yıllık Etkinlik Programına göre vaktinde yapılmamasının suçu TSF de mi? Vaktinde yapılmamış her türlü yarışmanın sorumluluğu il temsilcisinin olmalı. Onu denetleyenlerin de bu konuda yaptırımları olmalıdır.

[font=Arial]Ben böyle yazdım. Tam almamışsınız. Burada anlatılmak istenen illerde zamanında yapılmayan turnuvaların sorumluluğunun öncelikle il temsilcilerinde olduğu, bu konuda yaptırımların da TSF tarafından uygulanabileceğidir.
Ancak söz konusu turnuvaların yapılamama gerekçelerinin de ortaya konması gereklidir.

Anlamazdan gelmişsiniz diyelim.
[/font]

[/font][/size]
- MATRANÇ -
Ara
(02-12-2015, 11:24)Miyazaki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Turnuvaya az bir zaman kala, bazı illerde, bu turnuvaya gitme şartının temel alındığı, Küçükler ve Yıldızlar il birincilikleri henüz yapılmamış durumdadır.

Geçmişte ilinde küçük ve yıldızlar il birinciliği yapılmadığı için Türkiye küçük ve Yıldızlar turnuvasına kayıt yaptıran oyunculardan katılım payı olarak fazla para alınmıştı, kısacası il temsilcilerinin yapmadığı turnuvaların cezasını TSF oyunculara kesmişti...

Duyurulur.

[size=medium][font=Segoe Print]Benim bu konudaki kalıcı önerim şudur.[/font][/size]
[size=medium][font=Segoe Print]1- [/font][/size][size=medium][font=Segoe Print]Öncelikle tüm iller Etkinlik Programına göre turnuvalarını yapmalıdırlar.[/font][/size]
[size=medium][font=Segoe Print]2- [/font][/size][size=medium][font=Segoe Print]TSF,  TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ gibi resmi turnuvalara katılım ücreti almamalıdır. Bunun bürokrasideki karşılığı resmi harcırah hakkının alınamamasıdır(Bunu gerekçe gösteren spor il müdürlükleri vardır).[/font][/size]
- MATRANÇ -
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi