Küçükler ve Yıldızlar 2016
(02-12-2015, 13:56)Mojo Jojo Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-12-2015, 13:35)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [size=large][font=Segoe Print]
1-[size=x-small][font=Times New Roman]           [/font][/size][/font][/size][size=large][font=Segoe Print]Yıllık Etkinlik Programına göre vaktinde yapılmamasının suçu TSF de mi? [/font][/size]

Yok. Bende !   Smile

Şunu bile tam almamış saptırmışsınız. Ben tam olarak şunu yazdım;

1-[size=large][font=Segoe Print]Söylemekten imtina ettiğiniz konuları söyleyeyim;[/font][/size]

[size=large][font=Segoe Print]1-[size=x-small][font=Times New Roman]           [/font][/size][/font][/size][size=large][font=Segoe Print]Yıllık Etkinlik Programına göre vaktinde yapılmamasının suçu TSF de mi? Vaktinde yapılmamış her türlü yarışmanın sorumluluğu il temsilcisinin olmalı. Onu denetleyenlerin de bu konuda yaptırımları olmalıdır.

[font=Arial]Ben böyle yazdım. Tam almamışsınız. Burada anlatılmak istenen illerde zamanında yapılmayan turnuvaların sorumluluğunun öncelikle il temsilcilerinde olduğu, bu konuda yaptırımların da TSF tarafından uygulanabileceğidir.
Ancak söz konusu turnuvaların yapılamama gerekçelerinin de ortaya konması gereklidir.

Anlamazdan gelmişsiniz diyelim.
[/font]

[/font][/size]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Küçükler ve Yıldızlar 2016 - Yazar: Miyazaki - 02-12-2015, 11:24
RE: Küçükler ve Yıldızlar 2016 - Yazar: Mojo Jojo - 02-12-2015, 11:38
RE: Küçükler ve Yıldızlar 2016 - Yazar: Mojo Jojo - 02-12-2015, 13:56
RE: Küçükler ve Yıldızlar 2016 - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 02-12-2015, 14:30

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi