İl birinciliklerinde yanlışlık ve haksızlık var
Feti bey kontenjan konusunda tamamen haklısınız!Bu konuda haklı olduğunuzu bütün üyelerimizin kabul edeceğini düşünüyorum.Ne yazık ki onlar haklı olduğunuzu söyleyemezler!Bütün illerin en az bir kişi ile temsil edilmesi olması gereken bir ilkedir.İllere tanınan temsilci sayısı ile illerde yaşayan sporcu sayıları arasında bir ilişki olması gerekir.Kırıkkale'den 1 temsilci çağrılınca İstanbul'dan daha fazla temsilci çağrılması beklenir.Bu konunun bugüne kadar ele alınmamış olması da çok düşündürücüdür!İstanbul'un sayısal üstünlüğü neden ön plana çıkarılmıyor?Bu soruyu çeşmenin başını tutanlara sormak gerekir.Herhangi bir kaygıları mı vardır?İstanbul'da yaşayan bir kimse olarak ben de İstanbul'da düzenlenen yarışmaların sayısının azlığından hergün şikayet ediyorum.Biraz İstanbul'da turnuva yapılmasını istediğimde bu defa Tuzla'da turnuva yapılıyor.Şu halde işimiz zordur.Ne kadar yazarsak yazalım,makus talihimizi değiştirmemiz zordur.Belki de mevcut koşullar içinde kalmaya alışmamız uygundur.Dikkatli olmazsak eski günleri de aramamız muhtemeldir.
Ateş Ülker
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: İl birinciliklerinde yanlışlık ve haksızlık var - Yazar: Ateş Ülker - 16-12-2015, 12:46

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi