İl birinciliklerinde yanlışlık ve haksızlık var
[size=medium] [/size]
[size=medium]Önerimin gerçekleşmesinin önünde engellerin olup olmadığını öğrenmek isterim.[/size]
[size=medium]Varsa, bu engellerin aşılması için karınca kararınca gerekli girişimlerde bulunabilmemiz gerekir.[/size]
[size=medium] [/size]
[size=medium]Denilebilir ki ; neden TSF ye sormuyorsun ?[/size][size=medium] [/size]
[size=medium]İlk önce, karşıma olası kapalı kapıların çıkmasından önce, çok dar kapsamlı da olsa Özgür Forum’da bazı satranççıların düşüncelerini öğrenmek isterim : Ben doğru mu düşünüyorum, eğri mi düşünüyorum. Bunu biraz açmam gerek. Yani, düşüncelerimin, önerilerimin gerçekleşmesinin önünde ne gibi engeller olduğunun bildirilmesini isterim. Mevzuat engeli mi ? Bütçe engeli mi ? Kişisel engeller mi ? “Ben böyle olmasını istiyorum” engeli mi ? Yukarılarda satrancın bilinmezliği engeli mi ? [/size][size=medium] Başka, başka engeller mi ?[/size]
[size=medium] [/size]
[size=medium]Her ile farklı kontenjan verilebilmesinin önünde ne gibi engellerin olduğu bilinmelidir. TSF nin zorunlu tercihi midir her ile sadece 1 kontenjan vermek ? Yoksa kendi isteği midir ?[/size]
[size=medium] [/size]
[size=medium]Bilen varsa, bildirirse memnun olurum.[/size]
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: İl birinciliklerinde yanlışlık ve haksızlık var - Yazar: Feti - 17-12-2015, 17:23

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi