TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ?
(27-01-2016, 13:21)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şehirlerdeki turnuvalarda tek başına 2-3 saatlik yollara giden çocukları, işten çıkıp turnuvaya giden sporcuları, mesleki ve sosyal sebeplerle telefonunu yanında taşıması gereken sporcuları zora sokmuyorum.

Onlar telefonla her yere girme konusunda özgür, ama benim de düşünme özgürlüğümü elimden almayacak.

Maalesef telefonla her yere girme konusunda özgür değiller. Hile yapmayacakları, telefonlarından ses çıkmayacağı, bırakacak yerleri olmadığı halde telefonla salona girmeleri yasak!

"Özgür" diyince aklıma geldi. İsmet Arvit ne zaman siyaset konusu açılsa "Psikolojide şöyle birşey vardır; bir yerde birşey çok söyleniyorsa aslında o yoktur, sürekli söyleyerek var olduğuna inandırılmaya çalışılıyordur. Bak hergün ileri demokrasi var deniliyor." derdi. Ne kadar da benzer "Özgür" forum, telefonla her yere girme "Özgür"lüğü vs... 

(27-01-2016, 00:25)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuda size de başka bir cevap vermeyeceğim.

Zaten inanmamıştım Smile
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Attorney at Law - 27-01-2016, 14:19
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Feti - 29-01-2016, 10:26
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Feti - 30-01-2016, 06:42
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Feti - 01-02-2016, 23:30

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi