TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ?
(03-02-2016, 20:18)M.Aşkın TAŞAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: A,
Bir de...

Beğendiğiniz öneri sahibinin  dernekler için yapılması gereken yardımı neden devletten değil de TSF den beklediğini bir düşünün derim.

Yahu beni mi takip ediyorlar, ne?
Ben devlet bu yardımı yapmalı derken...
Yine TSF den bir yardım  ve teşvik!
Miktarı önemli değil...
...

Çarşamba, 03 Şubat 2016 19:16
[align=justify]chessegitim.jpgTürkiye Satranç Federasyonu'nun eğitim kulüplerine yapacağı destek ile ilgili izlenmesi gereken takvim ve detaylar aşağıda yer almaktadır.[/align]
[align=justify]2014-2015 sezonunda Türkiye İş Bankası Satranç Süper Ligi, Türkiye Satranç Birinci Ligi ve Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası finalinde oynayan, kendi isimlerini taşıyan satranç merkezlerinde aktif olarak eğitim faaliyetlerini yürüten kulüpler, aşağıdaki talep formunu doldurarak en geç 1 Mart 2016 tarihine kadar kulüp mührü, yetkilinin ıslak imzası ve kargo yolu ile başvuracaklardır.[/align]
[align=justify] [/align]
[align=justify] [/align]
[align=justify] [/align]
1
 Başvuru başlama tarihi 
     05 Şubat 2016
2
 Başvuru bitiş tarihi
       01 Mart 2016
3
 Değerlendirme çalışmalarının yapıldığı tarihler
02 - 17 Mart 2016
4
 Sonuçların yayınlanması
       18 Mart 2016
5
 İtiraz başvuru tarihleri
19 - 22 Mart 2016
6
 Eğitim kulüplerine yardımların yapılması
23 - 31 Mart 2016

[align=justify]Belirtilen özellikleri taşıyan tüm eğitim kulüplerinin yayınlanan eğitim kulüplerine yapılacak destek değerlendirme kriterleri mevzuatında yazılı kriterlerden yararlanmak için ilgili kriterlerin bilgi ve belgeleriyle başvuru yapmaları gerekmektedir.[/align]
Belirtilen tarihler dışında veya yanlış beyanda bulunan kulüplerin başvuruları dikkate alınmayacaktır. Başvurular son başvuru tarihinde Türkiye Satranç Federasyonu'nda olacak şekilde iadeli taahhütlü/kargo yolu ile yapılabilecektir.
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Feti - 29-01-2016, 10:26
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Feti - 30-01-2016, 06:42
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Feti - 01-02-2016, 23:30
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 04-02-2016, 13:03

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi