TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ?
(04-02-2016, 23:14)Ateş Ülker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce yaptigim uyarilara ragmen konu uzadi ve amacindan sapti.Konunun basligi disina cikmasi bize cok puan kaybettirir.Tabii ormanin derinliklerinde konunun basligi disina cikmasini keyifle izleyenler var.Özellikle Askin bey onlarin ekemegine yag sürüyor.Öte yandan cözümü de net ve acik yazamadik.Telefonun getilmesinin sakincalari var.Butun telefonlara bilgisayar programi yüklenebiliyor!Bugün bütün oyunlar bitince 1 nci masada oynayanlar bir devamyolunda anlasamadilar.Akilli telefonu acip bilgisayar programina sordular.(Beyaz kalite fedasi yapabilir mi?anlaminda devamyolu aradilar)Cözüm esasen zor....Ama farkli sorunlar ayni bölümde ele alininca okurlarin ilgisi dagiliyor!

Ateş bey,
Hangisinin gündemde kalması daha mantıklıdır?

1-Aslı astarı olmayan eleştiriler ve  tamamen sanal olan çözümler mi?
Yoksa,

2-Yürekli çözüm arayışında olarak farklı önerileri kararlılıkla sunmak mı?
 Eğer 1 i seçiyorsanız bu eleştiri ve sanal öneriler, etki-tepki sonucu ilgililerce hiç okunmayacak, cevap bile verilmemeye devam edilecek.
Ama,
2 yi veya yakın başka bir şıkkı seçerek çözümden yana olursanız o zaman insanlar kayıtsız kalamayacak, kendi önerilerini de sunacaklardır.

Son bir kaç gündür facebook ÖSF da yaşanan budur. Belli bir başlangıç adımı atılmış, öneriler gelmeye başlamış ve iller kendi çözümlerini paylaşmaya başlamışlardır.

BELKİ FARKINDA DEĞİLSİNİZ.

Belli bir etki oluşturmak ve bunu yaygınlaştırarak içinde gerçekçi düşünen örgütlü ve bilinçli kitlelere ihtiyacımız vardır.
AKSİ HALDE BU ÖSF DA NEDEN VARIZ Kİ?

Sizi bazen anlayamıyorum.

Birilerinin ekmeğine yağ sürüyorum, tamam.
BUNUN BİLİNCİNDEYİM!
Farkında değil misiniz?

Bazı insanlar sayemde gündem de kalmaktadırlar.
Fikirleri de böylece gündem teşkil ediyor.
Bunlar benim için çok önemli değil.

İlk günden beri bunun farkında değil miyim sanıyorsunuz?
Ben aldığım mesafeye bakarım.

Satranç hamle hamle oynanır değil mi?
Oyununuzu başka nasıl geliştirebilirsiniz ki?

YARIŞMANIZDA BAŞARILAR DİLERİM...

Selamlar...
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Feti - 29-01-2016, 10:26
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Feti - 30-01-2016, 06:42
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: Feti - 01-02-2016, 23:30
RE: TELEFONUN NE SUÇU VAR DEĞİL Mİ? - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 04-02-2016, 23:40

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi