NEDEN ?
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Süper Satranç Ligi'ni TSF'NUN ilgili sayfasından izliyorum.[/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Dikkatimi çeken bir ayrıntı oldu. Canlı yayın bölümünde sanal stadyumlara ülkemizin İzmir kökenli satranççılarının isimleri verilmiş... [/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]PROF.DR. SIRACETTİN BİLYAP, İLHAN ONAT, ERGUN  GÜMRÜKÇÜOĞLU, ABDULLAH İLHAN, İSMAİL DOĞANTUĞ, NİYAZİ BAYSAN, MİNNETULLAH HAYDAROĞLU...[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman] [/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Fikir babasına ve uygulayıcılarına teşekkür ederim. İnce bir düşünce!
Ancak ülkemizde, içinde TÜRKİYE ŞAMPİYONASI adı alan 8-10 kategori yarışması daha var. Bunu çoktan beri öneriyorum. 2016-2017 sezonu, 50 yıl süreklilikten sonra 51.TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NA devam edecek.[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Neden SIRACETTİN BİLYAP SÜPER LİGİ olmasın?[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Neden 1. Ligimizin adı NEVZAT SÜER SATRANÇ 1. LİGİ olmasın?[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Kulüpler Şampiyonamızın adı mesela 2016-2017 MÜBİN BOYSAN olabilir değil mi?[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Türkiye Küçükler Şampiyonasının adı neden 2017-2018 ABDULLAH İLHAN TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI olmasın?
[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]İlgili etkinlikler ile bu kişiler ve satranca olan katkıları yeni kuşaklara neden anlatılmaz?
[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Ben bu önerimi Süleyman SEBA Sezonundan çok daha önceleri önermiştim.[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Israrla da önermeye devam edeceğim.[/font][/size][/color][color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]  A.İ.H.M.' de gidebilirim bu konuda yani...
[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=large][font=Times New Roman]Umarım gerçekleşir![/font][/size][/color]
- MATRANÇ -
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi