(IM) M. Batuhan Daştan ve (IM) Vahap Şanal'ın (GM) unvanları...
[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Bana çok enteresan geldi.[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Vaktinde başvuru yapılmasına rağmen ve bunun defalarca teyit edilmesine rağmen FIDE tarafından zamanında güncellenmeyen listeden TSF sorumlu tutuluyor. Valla eğer TSF bu sitenin düzenlenmesinden ve güncellenmesinden de sorumlu ise çok büyük aşama kaydetmiş de bizim haberimiz yok o zaman.
Bravo  TSF !![/font][/size][/color]

[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Tabi ayrıca sevgili Batuhan'ı kullanıp, bu asılsız ve kaynağından bilgi almaktan yoksun gazetecilik anlayışını AYAKTA KINIYORUM! Sevgili Batuhan'a ve gerçeklere değer vermesi gerekirken asılsız haberleri servis edip bu gencimiz üzerinden kurumu suçlama çaresizliğindeki SAHTE SATRANÇÇILARI da ayakta kınamak gerekir.
[/font][/size][/color]
[color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]Bu işe en üst düzeyde emek veren birisi üzerinden asılsız haber yapmak ve bu konuda görevini yapan 2. kişileri suçlamak, basına servisler yapmak...[/font][/size][/color][color=#1f497d][size=medium][font=Segoe Print]
Günümüz modasından olsa gerek!  Gazeteci diyemiyorum bile.
Sadece çiğ gazetecilik özentisi...

Hem kurum dışı PARALELLİK ve tabi ayrıca YAMUKLUK olmuş biraz. Yani " KARE DIŞI ! "[/font][/size][/color]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: (IM) M. Batuhan Daştan ve (IM) Vahap Şanal'ın (GM) unvanları... - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 02-10-2016, 08:50

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi