Olmadı ?!
[size=large][font=Arial]DEĞERLİ CAMİAMIZ[/font][/size]
[size=large][font=Arial] [/font][/size]
[size=large][font=Arial]Bakınız![/font][/size]
[size=large][font=Arial]Spor Bakanlığı,[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Spor Genel Müdürlüğü,[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı,[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliği[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri,[/font][/size]
[size=large][font=Arial]İl Organizasyon Tertip Kurulu,[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi,[/font][/size]
[size=large][font=Arial]TSF,[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Satranç İl Temsilcileri…[/font][/size]
[size=large][font=Arial] [/font][/size][size=large][font=Arial]Onca kurum ve oluşum var!
[/font][/size]
[size=large][font=Arial]MEB bünyesinde olan bu yarışma kimindir?[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Hangi kurumundur?[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Elbette [/font][/size][size=large][font=Arial]Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı’nındır.[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliği bu başkanlıkça hazırlanmış ve GENEL MÜDÜRLÜK tarafından onaylanmıştır.[/font][/size]
[size=x-large][font=Arial]2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ SATRANÇ BRANŞ TALİMATI doğrultusunca hazırlanacak olan yönergeler[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Türkiye Satranç Federasyonu, İl Tertip Komiteleri ve Satranç İl Temsilcilerinin işbirliği içerisinde hazırlanacaktır. Buna göre; mahalli, grup ve Türkiye birinciliği “Yarışma Yönergeleri” oluşturularak uygulaması yapılacaktır.[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Ancak BRANŞ TALİMATLARINI aşamıyoruz. Talimatlar doğrultusunda yönergeler hazırlanır. Bu talimatların öncelikle değiştirilmesi gereklidir.[/font][/size]
[size=large][font=Arial]Bu konuda TSF’NUN satranca sahip çıkarak gerekli yeni düzenlemelerin yapılabilmesi için kararlı adımlar atacağına inanıyor ve bunu biliyorum. Yarışma her ne kadar [/font][/size][size=large][font=Arial]Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının olsa bile yeniden TSF ile işbirliği halinde düzenlemelere gidilmelidir.[/font][/size]
[size=large][font=Arial]TSF’NUN BU KONUDAKİ GİRİŞİMLERİNİ BAŞLATTIĞINI BİLİYORUM. ARTIK TOP, SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR FAALİYETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞINDADIR.[/font][/size]
- MATRANÇ -
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Olmadı ?! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 25-10-2016, 21:47
RE: Olmadı ?! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 26-10-2016, 09:49
RE: Olmadı ?! - Yazar: EnisBilyap - 26-10-2016, 11:04
RE: Olmadı ?! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 26-10-2016, 11:49
RE: Olmadı ?! - Yazar: M.Aşkın TAŞAN - 28-10-2016, 21:27

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi