SEÇİMLER VE BEKLENTİLER
07.11.2016 Tarihinde gerçekleştirilen Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığı seçimlerine Sayın Gülkız Tülay Hanım tek aday olarak katılmış ve seçimleri kazanmıştır. 

Seçim çalışmaları için açmış olduğu web sayfasında (http://www.gulkiztulay.com/) bir çok konuya değinmiştir. 

Seçim sürecinin bitmesinin ardından hala federasyonumuzun sayfasını incelediğimizde halen eski yönetim, denetleme  diğer kurullarda bulunanların isimleri bulunuyor.  

Herhalde fırsat bulunup da gerekli değişiklikler yapılamadı. 

Bu arada kurullardaki en büyük beklentimiz, satranç camiasında bu işe gönül vermiş, iş ve işlemlerin nasıl işlediğini bilen kişilerden seçilmesidir.

Özellikle Teknik kurul, MHK, Eğitim Kurulu, Temsilciler kurulunun çok önemli bir yeri vardır. İl temsilcilikleri için ise ildeki satranç sevenlerinin görüşlerinin alınması da ayrı bir konudur. 

Sayın Gülkız Tülay hanım 4 yıl boyuncu Türkiye Satranç Federasyonu Başkanlığı görevini yerine getirecektir. Umudumuz, önceki yapılan hataların yapılmamasıdır. Kendisine görevde olduğu süre içerisinde başarılar diliyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi